Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mięśniak w ciąży (part.2)

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda 34



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łazy
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 11:24 pm    Temat postu: Mięśniak w ciąży (part.2) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w 8 tyg, mam mięśniaka 4 cm. Bardzo sie boje. jestem teraz na zwolnieniu. boli mnie dół brzucha, wczzesniej myslałam że rozciaga mi sie macica a teraz jestem poprostu przerazona. powiedzcie na co zwracac uwage i co robić? Czego mam się wystrzegać? jestem w fatalnej kondycji psych, tylko płacze. Co robić?


---------edit by drapaka----------
Proszę pisać taki temat aby odzwierciedlał zawartość posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisz o swoich obawach w temacie mięśniak w 9 tygodniu ciąży,korespondują tam dziewczyny w takiej samej sytuacji jak Ty.Na pewno doradzą Ci co robić i chętnie pomogą.Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 6:00 pm    Temat postu: Mięśniak w 9 tygodniu ciąży (part.2) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze tutaj kontynuowac rozmowe Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Dawno już tutaj byłam ale do rzeczy. Jestem w 7 mies. ciąży, dzisiaj rano podczas aplikowania sobie czopka do pochwy przepis. przez mojego lekarza bo mam złe pH, wyczułam na bocznej ścianie pochwy mniej więcej w połowie długości do macicy guz wielkości orzecha laskowego. Strasznie się boję bo jeszcze ok. 2-3 mies. tego nie miałam bo się nieraz sama badam.Jest to taki twarde, zwisające skupisko skóry? Na wizytę mam 18 stycznia. Jestem przerażona !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martaz



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zachodniopomorskie
PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć
Szara napisz co ci lekarz powiedział w sprawie tego guzka.
Byłam ostatnio u mojej gin moja szyjka dalej miękka i skrócona teraz doszło rozwarcie na 1cm mam dalej się oszczędzać i nie mogę nawet za dużo chodzić, bo to dopiero 6 miesiąc.
Kasia jak tam u ciebie wszystko ok. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Martaz Lekarz mi powiedział, że to robi się narośl na szwach po perwszej ciąży bo maiałam nacinane krocze wtedy. Powiedział że nie jest to groźne i najlepiej usunąć to przy tym prodzie lub w terminie poźniejszym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martaz



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zachodniopomorskie
PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha takie zrosty, moja szyjka po pierwszym porodzie też cała w bliznach.Za tydzień mam wizytę u gin ciekawe jak tam moja szyjka mam nadzieję, że się bardziej nie rozwarła, a teraz to bardziej boli mnie przepuklina pachwinowa wyczuwam taką kulkę. Aby do kwietnia Wink
Pozdrawiam pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kropeczkas



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 1:53 pm    Temat postu: witajcie diewczyny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem w 9 tygodniu i mam miesniaka 51x33mm o nm doiedziala sie w 5 tygodniu ciazy bardzo szybko rosnie i boje sie ze bedzie cos nie tak. dzieciatko ma sie dobrze i mierzy 21 mm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martaz



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zachodniopomorskie
PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Kropeczkas jednym się aż tak nie martw, na początku ciąży miałam trzy 4cm 3,5 cm, 3 cm, potem zrobiły mi się jeszcze 4sztuki ok 2,5, 2cm tych całkiem malutkich to mi gin nie liczy. Nie martw się bądz dobrej myśli, jestem już w 29 tygodniu jakoś zleciało. trzymaj się będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kropeczkas



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 11:57 am    Temat postu: Witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za pocieszenie ja teraz jestem w 13 tygodniu a miesniak nadal mi rośnie ma 64 mm a dzidziuś jest calkiem zdrowy lekarze powiedzieli że ten miesniak jest na przedniej stronie macicy i bedzie mi dokuczal a nie dziecku i jestem troche spokojniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group