Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiaczka czy moze ona zmieniac barwe <kolor>

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka1991



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 8:49 pm    Temat postu: Miesiaczka czy moze ona zmieniac barwe <kolor> Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam powazny problem moja miesiaczka jest jakas inna!!!zmienila ona barwe<kolor> zamiast byc w kolorze czerwonym to jest bardziej brazowa.C mam robic???prosze szybko o odpowiedz na moje pytanie


----------edit by drapaka-------------
Proszę nie zakładać dwuch takich samych tematów. I to jeszcze w tym samym dziale...Drugi temat skasowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie masz sie czym martwic - okres może mieć taką barwę Smile

ja miałam bardzo różnie - raz jasno czerwony,raz ciemny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to normalne ale jesli jestes bardzo niespokojmna to jak bedziesz u ginekologa to porozmawiaj sobie na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
IvaSter



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Latwo jest powiedzieć "Idź do ginekologa i porozmawiaj" Dla niektórych dziewczyn ta rozmowa z ginekologiem jest naprawdę trudna, ponieważ mogą się wstydzić tego, znam dużo takich przypadków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to co według ciebie nieiść i całe życie może potem zmarnować. Myśle że to niejest aż takie wielkie poświęcenie a może mieć wielką cene
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pewnie Smile ginekolog nie gryzie, ma zawod jaki ma i chwała mu,bo zeby nie oni to 3\4 kobiet byłaby nieuleczalnie chora...
Zawsze mozna isc do kobiety gina, jesli sie dziewczyna krepuje bardzo...a co dopiero mowic o porodzie?! Cool to chyba wiekszy wstyd...zalezy jeszcze komu Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myszka1991 jeżeli tak cię to martwi a mimo wszystko nie chcesz porozmawiać o tym ze swoim lekarzem to muszą ci niestety wystarczyć nasze zapewnienia że wszytsko jest w porządku.
Z własnego doświadczenia wiem że różne są kolory krwi miesiączkowej, jak również intensywność krawienia i że sie tak wyrażę gęstość. Głowa do góry, myślę że wszytsko jest okej i nie masz się co martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej normalne : P
a niektórzy ginekolodzy to naprawdę o zgrozo : P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group