Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

miesiaczka a tabletki antykoncepcyjne

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monia111



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 7:03 pm    Temat postu: miesiaczka a tabletki antykoncepcyjne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy jesli zajdzie sie w ciaze podczas brania tabletek to ma sie nadal okres?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_white



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak w kadzej ciazy- raczej nie powinno go byc, ale moze wystapic nawet i do 4 miesiaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tobie chodzi o panadol czy raczej o kuracje hormonalną.

Bo ukracja hormonalna wprowadza organizm w stani ciąży (poprzez hormony) dlatego działa antykoncepcyjnie.
W 2 ciąze w jednym czasie nie da sie zajść, już tak to natura wymyśliła, więc zazywając antykoncepcje hormonalną zgodnie z zaleceniami zajście w ciąże jest nie możliwe.

Więc co sprawia że NIE jest 100% a to że mogą być źle dobrane bądz można je źle zastosowa Wink dlatego skuteczność jest 99%.

A jeżeli o panadol, to i owszem miesiączka zatrzymuje sie tak jak bez brania panadolu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monia111



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc!dziekuje za odpowiedz...Smile Biore obecnie tabletki hormonalne regulon i tak mi jakos przyszlo do glowy czy mozliwe jest zajscie w ciaze podczas ich brania no i jesli jakims cudem tak to czy zatrzymuje sie okres czy nie:) moze to i glupie pytanie ale nie dawalo mi spokoju:) a po jakim czasie lekarz moze stwierdzic ciaze podczas badania ginekologicznego? pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

około 6 tygodnia jest wstanie stwierdzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monia111



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam kolejne pytanko- cz branie hormonalnych tabletek antykoncpcyjnych moze wplynac na wynik testu ciążowego,tzn. go zniekształcic??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej wynik powinien byc wiarygodny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agusia13
Gość









PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja chciałam zapytać o coś innego. czy ktoś może wie, co się dzieje ze mną? Biorę normalnie tabletki antykoncepcyjne,a tu nagle w niedzielę krwawienie i trwa do dziś. w poniedziałek już nie wzięłam tabletki i nie biorę do dziś,bo przestraszyłam się,że mogę być w ciąży.czy ktoś możew mi coś powiedzieć na ten temat??? PROSZĘ Sad
Powrót do góry
Pauli86



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A który miesiąc je bierzesz, bo w większości tabletek hormonalnych takie krwawienia(plamienia) mogą występować w czasie gdy zażywane są tabletki anty. Jeśli się nie myle to może tak być do 3 bądź 4 miesiąca ich brania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agusia13
Gość









PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biorę te tabletki 10 miesięcy już.Jest piątek,a ja nadal mam takie same krwawienie i nie widać końca,muszę iść do lekarza,ale zanim się do niego dostanę to minie z jakiś tydzień. Obawiam się ,że to może być jakiś lekki krwotok.zobaczę jak będzie dalej.Dziękuję,że odpisałaś Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group