Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Microgynon - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wolno przerywać kuracji antybiotykowych, więc nie przerywaj brania antybiotyku a co do przerwy w tabsach, to albo ją zrób i zabezpieczaj się dodatkowo w trakcie brania antybiotyku, calą przerwę i 7 pierwszych tabletek kolejnego opakowania lub nie rób przerwy i zabezpieczaj się dodatkowo w czasie brania antybiotyku i 7 dni po jego zakończeniu. obie wersje są ok.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Isztar2



Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie, prosze o porade. Biore to trzecie opakowanie microgynon pod rzad. wzielam juz 6 tabletek ale zle sie czuje. tzn jest mi niedobrze, troche boli mnie brzuch. Czuje ze moj organizm ma dosc hormonow. Oczywiscie mam nadzieje ze to nie sa objawy ciazy a efekt nie zrobienia kolejnej przerwy miedzy opakowaniami. Czy ja musze brac do konca ten trzeci blister? czy moge wziac np jeszcze z 7 tabletek a potem zrobci 7 dni przerwy i zaczac nowe opakowanie i bede wciaz zabezpieczona? Biorac tez pod uwage fakt ze w ten wtorek 2 lutego skonczylam brac antybiotyk Dalacin C.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście ze tak...Brak przerw między opakowaniami można robić okazjonalnie a nie stale...

Możesz przerwać teraz zażywanie tabletek i zabezpieczać się dodatkowo. Zresztą biorąc antybiotyk powinnaś to robić...

Zabezpieczenie będzie trwało.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Isztar2



Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chcialam sie tylko upewnic, czy jak zmieniam microgynon 21 na diane 35 to normalne robie 7 dniowa przerwe miedzy tylko tabletkami tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Isztar2 A jak pisze w ulotce? Bo chyba jej nie przeczytałaś ... a czytanie nie boli.... bo pisze w niej jasno i wyraźnie
Możez nie robic przerwy wcale albo mozesz normalnie przyjac po przerwie nowa tabletke, tak jak bys zaczynala nowe opakowanie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group