Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mhm

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
umyuam



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 2:07 pm    Temat postu: mhm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez umyuam dnia Czw Cze 17, 2010 6:41 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co opisujesz w wielkim stopniu przypomina mi to moje zachowanie - leczę się na depresję już prawie 2 lata i jak na razie marne szanse (wg lekarza i męża), aby to leczenie szybko się skończyło. Najlepiej mi w domu, zamknięta w pokoju, z dala od ludzi, w ciszy, sama (poza dzieckiem).
Ponieważ sama zauważyłaś, że coś jest z Tobą nie tak jak być powinno, proponuję abyś udała się do lekarza psychiatry, porozmawiaj z nim - może coś ci doradzi, sądzę, że psycholog dużo tu nie pomoże, bardziej psychiatra. Uwierz mi, że największy krok już za Tobą - rozpoznałaś sama, że u Ciebie nie wszystko jest w porządku (tak jak u innych). Trzymaj się i na pewno nie ograniczaj kontaktów ze znajomymi, wiem ze ciężko to robić gdy się po prostu nic nie chce...
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

umyuam
jeśli źle się czujesz idź do lekarza. najlepiej psychiatry.
możesz też zacząć pracować na terapii nad swoim samopoczuciem, poproś o pomoc psychologa. bo jeśli są stany depresyjne to one z czegoś się biorą. ważne by wyłapać takie momenty/ sytuacje i przepracować je.
z tego co piszesz to Twoje zachowanie jest typowe dla zachowań dziecka alkoholika. ono też bardzo często uważa, że nie zasługuje na uwagę, że inni się z nim nudzą, że jest niepotrzebne i niewarte uwagi.

wtorek już niedługo. jeśli jednak nie możesz wytrzymać idź do apteki i poproś o tabletki ziołowe na uspokojenie/ poprawę nastroju.
może pomogą Ci doczekać do wtorku.

jak często masz terapię?
czy mówiłaś konkretnie psycholog co się z Tobą dzieje? czy ten stan bardziej się ostatnio nasilił?
masz myśli samobójcze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
umyuam



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze, bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Terapię u psychologa zaczęłam jakiś miesiąc temu i spotkania mam co dwa tygodnie. nie mówiłam jeszcze pani psycholog, że mam napady takiego nastoju, bo zawsze kiedy on przechodzi, chcę wierzyc, że już nie nadejdzie. Poza tym, takie nastroje nie były głównym czynnikiem, który wpłynął na moją decyzję o podjęciu terapii,a ten "dołek" jest szczególnie długi. Zazwyczaj trwał parę dni, jednak już od paru miesięcy te stany wracają, i czuję się mniej szczęśliwa niż kiedys.
Mysli samobójczych na szczęscie nie mam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

umyuam powiedz swojej psycholog o tym jak się czujesz.
popracujcie nad tym. może uda Ci się uniknąć farmakoterapii.
to dobrze, że nie masz myśli s Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group