Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mgiełka do ciała

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mała diets



Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 9:46 pm    Temat postu: Mgiełka do ciała Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oprócz odpowiednich kremów teraz szczególnie latem powinno używać się mgiełki do twarzy. Mam zatem pytanko - jakie mgiełki do twarzy używacie i które są godne polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba powinnam ale nie mam, to pewnie przez tę deszczową pogodę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
radiowa



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Swarzędz
PostWysłany: Pią Sie 26, 2011 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie używam, bo to tylko wysusza skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie te mgielki wysuszaja skóre o ile po kilku sekundach po rozpyleniu jej na twarzy nie zbierzesz nadmiaru chusteczką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mała diets



Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Wrz 27, 2011 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mnie udało się kupić odświeżającą mgiełkę aloesową, która po użyciu nie wysusza mi skóry, a wręcz przeciwnie, świetnie nawilża i odświeża. Podejrzewam, że dlatego,że jest z aloesem, a aloes jak wiadomo nawilża i chroni skórę przed nadmierną utratą wody, polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sofii



Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie mogę korzystać ze wszystkich kosmetyków, gdyż często końcxyło się to alergiami, ale od jakiegoś czasu korzystam z firmy ecoplant-sklep.pl/, mają kosmetyki na bazie ekologicznej. Jestem bardzo zadowolona z ich produktów, a co do mgiełki to używam odświeżająco - nawilżającej Odświeżający Bez ten zapach jest powalający!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niasia



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz nie stosuję mgiełek. Kiedyś miałam mgiełkę z Avon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xsaz



Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2012 4:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świeże, owocowe i kwiatowe mgiełki w sprayu odświeżają i przyjemnie chłodzą skórę. Przyjemnie pachną i są lżejsze niż tradycyjne perfumy, jednak nie są zbyt trwałe. Jeśli zależy ci na trwałości wybierz specjalne, letnie edycje perfum.

Każdego lata w perfumeriach pojawiają się lekkie, świeże wersje perfum i wód toaletowych, które nie zawierają alkoholu lub zawierają jego mniejsze stężenie. Tegoroczne propozycje to m. in. Werbena Sorbet marki L’Occitane, limitowana edycja Bronze Goddess Capri Estee Lauder oraz kultowe Flowerbomb duetu Victor&Rolf zamienione w nawilżającą mgiełkę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Snejpi



Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 1:00 pm    Temat postu: Re: Mgiełka do ciała Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mała diets napisał:
Oprócz odpowiednich kremów teraz szczególnie latem powinno używać się mgiełki do twarzy. Mam zatem pytanko - jakie mgiełki do twarzy używacie i które są godne polecenia?

ja używam jako mgiełki hydrolatów np z laewndy pomaranczy, wody różanej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group