Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mętny wzrok,brak sił,,problemy z oddychaniem,skóra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GabrielaD



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 12:42 pm    Temat postu: Mętny wzrok,brak sił,,problemy z oddychaniem,skóra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!Od dłuższego czasu mój stan coraz bardziej się pogarsza,dochodzą nowe dolegliwości,najpierw wypadanie włosów zapewne po fryzjerze,problemy z oddychaniem,nosem prawie wcale,a ustami czesto wymuszam bo boje sie ze przestane,pewnie dlatego doszły zaburzenia seca,ustami tez ciężko jakbym miała zwężone cos tam,mam też ostatnio mętny wzrok i często odczucie ze płonie mi skóra szczególnie głowy i twarzy,niemam sił na chodzenie ,ciągle jestem zmęczona,coraz bardziej się boje szczególnie gdy ide spać,...co mi jest??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tu pomoże chyba tylko lekarz, Twoje objawy mogą świadczyć zarówno o czymś błahym jaki i poważniejszym, bez badań się nie obejdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GabrielaD idź do lekarza Smile powiedz o wszystkich dolegliwościach- niech zleci badania .
objawy mogą sugerować nerwicę, tarczycę, zaburzenia pracy serca lub płuc.
tak jak powiedziała rozczochrana- nie ma co spekulować bo od tego można osiwieć Wink
leć do lekarza i daj znać co powiedział Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group