Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Męskie sprawy w młodym wieku

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luky007



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 10:16 pm    Temat postu: Męskie sprawy w młodym wieku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam 21 lat i problem który zaczął mi się tydzień temu jak przemarzłem - mam problem z rozpoczęciem sikania(mikcji) później już jest dobrze tylko ten start, dodkowo bolą mnie plecy ale doktorka stwiedziła na badania że to od kręgosłupa raczej i przepisała Olfen + wizyta u Urologa, na którą ide jutro. Badania moczu wyszły bardzo dobrze więc nie jest to zapalanie pecherza itd. (co innego że były robione po kuracji Furaginum)
Czy w tak młodym wieku to może być prostata?

Czy obecni tu panowie mogą potwierdzić taką rzecz:
czy po seksie z parnerką(po wytrysku) kiedy od razu chce wam się sikać (powidzmy 1-5 min od stosunku) macie problem z oddaniem moczu? to znaczy czy występuje dłużej niż zwykle wyczekiwanie z oddaniem moczu i takie dziwne uczucie.

Bo ja właśnie mam tak teraz cały czas... nie zależnie czy uprawiałem seks z partnerką czy nie...

Strasznie się martwie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
allisca



Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm...jutro pójdziesz do lekarza wszystkiego sie dowiesz podejrzewam że to zapalenie pęcherza albo cewki moczowej ... Myśle że za wcześnie na ,,prostate" bo prostate ma każdy facet tylko w pewnym wieku sprawia problemy tzn. ,,przerost prostaty" ale myśle że to nie to noś ciepłe gatki bedzie dobrze SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po seksie to normalne, aby nie było tego dziwnego uczucia oraz sikało sie normalnie trzeba by poczekać aż pobudzenie opadnie do zera, co nie zawsze jest możliwe, ponieważ pobudzenie działa na pęcherz, a dkoładnie narządy wewnętrzne, prostata i parę innych jeszcze, uciskają pęcherz moczowy co powoduje oczucie parcia i chęć oddania moczu.

Ale jeśli przemroziłeś sie i bez podniecenia po tym przemrożeniu masz problemy to lepiej zgłosić sie do lekarza, po co mieć jakieś problemy.
Praktycznie wszystko da sie wyleczyć jeśli jest leczone od początku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luky007



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ale dlaczego badania moczu nic nie wykazały? Jakby to było zapalenie to pewnie by moczu były jakieś bakterie itp, a napewno leukocyty. Tymczasem ja mam idealny wynik moczu. Badanie było zrobione 2 dni po 3dniowym braniu furaginum, ale lekarka o tym wiedziała. Normalnie caly dzień zamiast pracować spędziłem w internecie czytając o chorobach, chyba szaleje... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Interpertować oraz osądzać wyniki może tylko lekarz, niestety my nie możemy.

Gdyby to był stan dość poważny na pewno badania by wykazały to.
Więc jeśli wyniki są w normie być może że to jakieś wachanie było.
Ale to już stwierdzi lekarz.

A z tym czytaniem chorób to uważaj Razz ja już pracując na forum przekonałem sie że to czasem bywa zgubne Razz szukając informacji zaczełem zauważać u siebie kobiece choroby Razz naszczęście jestem 100% meżczyzną więc nie przejełem sie, ale miałem niezły ubaw Razz serio to co pisali własciwie obserwowałem u siebie, choć niemożliwością było abym miał kobiece dolegliwości Razz

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luky007



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Interpertować oraz osądzać wyniki może tylko lekarz, niestety my nie możemy.


Zostałem niestety wysłany do urologa bo lekarz ogólny stwierdził że to dziwne bo wyniki moczu mam dobre... najgorsze jest to że:
-złe wyniki -źle
-dobre wyniki -też źle, bo niewiadomo co delikwentowi jest...

ciekawe czy ludzkość dojdzie do czasu kiedy pacjent zostaje przeskanowany przez jakąś aparature i już wiadomo co mu jest i jak temu zaradzić Smile.. uważam że to byłby to największy wynalazek w dziejach ludzkości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe no tak to było by dobre.
Sam obecnie przechodziłem biurokratyczną machine służby zdrowia, oni mają leczyć ale pracują czasem w chorych procedurach.

No ale jakoś radzić sobie trzeba, a myśle że jak już dojdziesz do tego urologa to on wreszcie coś zaradzi Wink

Życze zdrowia i pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luky007



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No moja pierwsza wizyta urologa w życiu przebiegła chyba typowo, nawet fajnie się rozmawiało jednak badnie "per rectum" to była masakra (bardzo nie przyjemne, nie rozumiem homoseksualistów... Very Happy), no i może komuś się to przyda, diagnoza: Zapalenie gruczołu krokowego(prostaty) (typ-bakteryjne), dowiedziałem się też że takie zapalenie może wystąpić u każdego dorosłego fizycznie faceta i powodują je bakterie, bede teraz jadł tabletki i czekał... zupełnie nie ma to nic wspólnego z popularnym "przerostem prostaty itp" oprócz samej nazwy organu, dowiedziałem się też (bo tu też na internecie widze sprzeczne opinie) że takie zapalenie w żaden sposób nie konfliktuje z seksem , nie można też w żaden sposób niczym zarazić partnerki. Pozdrawiam i dziękuje serdecznie za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze żę sytuacja sie już wyjaśniła i wszystko jest wporzadku (a właściwie do końca będzie po skończeniu tabletek).

Dzięki żę napisałeś co to było, czyta nas wiele osób, duża część boi sie przyznać że coś im dolega albo napisać o tym, a dzięki tobie napewno będą spokojniejsi i udadzą sie bez obaw do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luky007



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 2:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panie Pawle panu należą się szczególne podziękowania, bo dzięki Panu nie odszedłem od zmysłów w czwartek Smile, tylko dziwnie się dalej czuje po tym badaniu... :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group