Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

meskie problemy po angielsku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karmela



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Manchester
PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 10:49 am    Temat postu: meskie problemy po angielsku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pisze na owym forum bo tylko ono wydalo mi sie wiarygodne.
Moze niektorym z czytajacych wyda sie to smieszne i nie na temat, ale znalazlam sie w bardzo niezrecznej sytuacji.Poproszono mnie, abym znalazla wszelkie mozliwe przyczyny i powody dla mezczyzn, ktorzy chca zrezygnowac ze wspolzycia kobieta!Malo rego, ja mam o tyle utrudnione 'zadanie' iz odpowiedz musze podac a zarazem pomoc tez w jezyku angielskim.Bardzo Panstwa prosze o jakakolwiek pomoc...Po polsku nie znam powodow dla ktorych mezczyzna nie moze wspolzyc a co dopiero po angielsku.Prosze o pomoc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

np. impotencja = impotence
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karmela



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Manchester
PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest ona mozliwa w wieku 30 lat?

kurcze, szukam i szukam czegos powaznego, chociaz impotencja jest chyba najwazniejsza...zagubilam sie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

impotencja jest możliwa w karzdym wieku, na przykład po traumatycznych przeżyciach.

Zastanawia mnie jedynie po co Ci to?
Do seksu przecież nie można nikogo zmusić, jeśli ktoś nie chce, nie ma ochoty itd. to powinien powiedzieć otwarcie, no oczywiście nie w tonie pretensji - bo to może urazić drógą strone - ale kontaty seksualne z przymusu, nie no to nie dopuszczalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group