Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Męska fryzura

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
simonq007



Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska xD
PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 3:34 pm    Temat postu: Męska fryzura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, w tym temacie będę się zwracał jedynie do Pań Smile.

A więc mam malutki problemik chciał bym się jakoś ściąć bądź jak to będzie potrzebne zapuścić troszkę włosów, Ale niestety nie wiem jakie
fryzury są w modzie ;/ ale wiem że wy mi w tym pomożecie

Pozdrawiam Szymon!


--- Edited by Mala_mi ---
Prosze nadawac postom temat bardziej sugerujacy problem. Temat zmieniłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idz do fryzjera to ci doradzi xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam nigdy sie nad tym nie zastanawialam... to zalezy od ogolnego wygladu faceta, nie wszystkim we wszystkim dobrze Smile
mi sie osobiscie podobaja te irokezy z tylu glowy... chyba wiesz o co chodzi Wink ale mojego faceta wogole w tym nie widze...
podoba mi sie jak on sie scina, to znaczy na czubku glowy dluzsze a na bokach glowy krotsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ooo..Ja wole jak facet ma dluższe wloski Very Happy
najlepiej krecone lekko :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mlody92



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 11:31 am    Temat postu: Fryzura męska Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy mógłby mi ktoś opisać krok po kroku jak zrobić taką fryzurę jak na zdjęciu?
Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gneralnie jak masz odpowiednio ścięte włosy, to bierzesz odrobinę żelu i przecierasz włosy z obu str w kierunku jak na zdjęciu. Żadna filozofia. Cięcia Ci nie wyjaśnię...Bo nie potrafię tego opisać...

Najlepiej weź fotkę do fryzjera, to na pewno Ci zetnie włosy Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dawid18



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Elbląg
PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam taką fryzurę ^ ^ generalnie to najpierw musisz się odpowiednio obciąć ^ ^ włosy muszą być troszeczkę dłuższe przez środek głowy (ale tylko troszeńkę) niż na całej górnej powierzchni głowy, no i musisz użyć żelu ^ ^ jakos podobnie ci wyjdzie napewno. Najlepiej idź ze zdjeciem do fryzjera on cie tak obetnie ^ ^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group