Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

memotropil

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata06



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 7:31 pm    Temat postu: memotropil Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy jezeli biore memotropil 2 razy dziennie to nie zaszkodzi?wiem ze wieczorem nie nalezy go brac bo ma sie trudnosci z zasypianiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A na co bierzesz ten lek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beata06



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedys mialam problemy z szumami w uszach i go zarzywalam.potem nastapila poprawa i odstawilam te tabletki.ale teraz pogorszylo sie bo bylam w bardzo glosnym pomieszczeniu przez kilka godzin.nie pamietam ile razy mozna brac.raz dziennie nie zaszkodzi, ale nie wiem czy 2 razy tez mozna.dziala tez na poprawe pamieci, koncentracje, poprawia krazenie mozgu, bierze sie go rowniez po urazach mogzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha, ja znam neotropil, działanie podobne;) ale sprawdź w ulotce, ile razy dziennie można go brać lub spytaj w aptece;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blablabla



Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja dostalam memotropil 2 razy dziennie od lekarki-na sniadanie i obiad zeby nie przed snem
mozna pic alkochol podczas brania tego leku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy Neutral a czy wogole mozna mieszac alkohol z jakimikolwiek lekami? wg mnie głupota i bezmyslnosc Exclamation Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blablabla



Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no z niektorymi lekami mozna,nei zawsze to ma wpływ na zdrowie wiekszy niz bez lekarstw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 1:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie z memotropilem - nasila on działanie alkoholu chyba
a poza tym - jak bierze się leki, to się nie chla
albo rybki albo grzybki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group