Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mdłości w stresowych sytuacjach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamber



Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 11:20 pm    Temat postu: Mdłości w stresowych sytuacjach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Jestem nowy na forum i mam spory problem, mam nadzieje że coś mi doradzicie.

Od jakis 3 miesięcy mam częste mdłości, pojawiają się one w szkole jak i w różnych innych sytuacjach, napadają mnie znienacka. Jest mi na prawde ciężko i nie wiem jak sobie z tym radzic. Zrobilem sobie wszystkie mozliwe badania, chodzilem do lekarza rodzinnego, badania wyszly książkowo więc podejrzewam że to może byc cos zwiazanego z psychiką.

temat zmieniłam.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bierzesz jakieś leki?

w takich sytuacjach pomaga kontrolowany oddech. u mnie działa też zimna woda mineralna i guma miętowa.

a czy przypadkiem nie męczy Cię kaszel?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group