Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mdłości w czasie owulacji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miłka94



Dołączył: 05 Kwi 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 9:20 am    Temat postu: Mdłości w czasie owulacji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cierpię na dziwną dolegliwość: w czasie owulacji pojawiają się u mnie mdłości. Jestem też jakby zmęczona, i dziwnie boli mnie brzuch - w podbruszu po jednej stronie. Myślałam, że mdłości towarzyszą raczej kobietom w ciąży i nie powinny się pojawiać w czasie owulacji. Niekiedy bolą mnie też piersi, podobnie jak przy okresie... Czy to normalne, że w czasie owulacji pojawiają się u mnie mdłości i inne nieprzyjemne objawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
psv90



Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie jesteś nastolatką a w takim okresie to szczególnie normalne. W późniejszych też i pamiętaj ze kazda kobieta przechodzi to na swój sposób Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nancy18



Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 20, 2016 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mdłości w czasie owulacji i inne objawy, które opisujesz, mogą towarzyszyć właśnie temu okresowi cyklu. Niektóre z kobiet po prostu w bolesny sposób przechodzą owulację. Cierpisz najprawdopodobniej na tak zwany ból owulacyjny, który pojawia się w szczytowym momencie płodności. Bywa tak, że do wystąpienia bólu owulacyjnego przyczyniają się inne dolegliwości, np. zespół policystyczych jajników. Jeśli oprócz bólu i mdłości w czasie owulacji towarzyszą Ci gorączka, zawroty głowy, omdlenia, spadek ciśnienia, dolegliwości gastryczne, wymioty, ból podczas oddawania moczu koniecznie skonsultuj się z ginekologiem. Jednak same mdłości w czasie owulacji według mnie nie są niczym groźnym, a specyficzną reakcją organizmu. Wiele kobiet skarży się na podobny problem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilianka00



Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że najprawdopodobniej mdłości w czasie owulacji u Ciebie wiążą się z bólem owulacyjnym. Żeby ukoić dolegliwości z nim związane, pij duże ilości wody, co najmniej 2 litry dziennie. Możesz też pic ciepłe herbatki ziołowe oraz soki owocowe i warzywne. Jeśli chodzi o mdłości w czasie owulacji, spróbuj tych metod, które pomagają w przypadku mdłości w ogóle. Wypróbuj imbir. Możesz dodać go do potraw, kupić w aptece kapsułki imbirowe albo wypić imbirowe piwo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JanKowalski111



Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja żona cierpi na ból owulacyjny i jest to bardzo uciążliwe - ma mdłości i w czasie owulacji, i miesiączki, i miała je w ciąży. Dokuczał jej też ból po stosunku po jednej stronie brzucha gdy staraliśmy się o dziecko. Macie przerąbane drogie panie Very Happy wiem, że w czasie owulacji pomagało jej przyłożenie termofora z ciepłą wodą do brzucha. Mdłości z kolei ustępowały u niej po wypiciu łyżeczki octu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group