Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mdłości bez wymiotów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rabarbar



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 12:34 pm    Temat postu: Mdłości bez wymiotów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś miesiąca odczuwam lekkie mdłości o różnych porach dnia, bez następujących wymiotów. Jakie mogą być przyczyny? Nie mam gorączki, nie wymiotuję, nie tracę przytomności. Ale co to może być? Jakaś choroba? Mam dopiero 16 lat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika26.81



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć nie jestem lekarzem ani nic związanego z tym fachem ale mdłości bez wymiotów zdażają się czasem w ciąży,też może być na tle nerwowym,może miałaś jakiś uraz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale jeśli była byś w ciąży i miała już miesiąc mdłości to raczej już byś wiedziała że jesteś w ciąży dlatego przyczyna może być inna. Napisz coś wiecej to moze znajdziemy jakiś powód
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group