Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mdłości, a samobójstwo.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weronika_1991



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 10:06 pm    Temat postu: Mdłości, a samobójstwo. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, przedstawie swoja sytuacje więc od kilku lat mdli mnie i wymiotowac mi się chce. Nie wiem czym to jest spowodowane, ponieważ normalnie się odżywiam. I mam tak około 10 lat, bo tak najdalej sięgam pamięciom. Nie potrafie sobie poradzić. Co noc w godzinach 21-24 koszmarnie mnie mdli. Chodze po domu, biorę neospasmine bądź diphergam. A przy okazji powiem, że czego najbardziej w życiu się boje to wymiotować. Może to dla was wydac się śmieszne, ale znam ludzi którzy boją sie nawet przejść przez pasy. To po prostu mnie przerasta, nie wiem jak sobei z tym poradzić.Proszę o odpowiedź. Robiłam sobie dwa razy badania na alergie i nie ma to powiązania z mdłościami. Więc wykluczam jedną sprawde.Zaczynam już myślec o samobójstwie, bo nie radze sobie.

Proszę o rade, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a miałaś robią gastroskopię?
może masz refluks przewodu pokarmowego?
co mówią lekarze?
wierzę, że to ciężka dla Ciebie sytuacja. ale musi z niej być jakieś wyjście- lepsze od samobójstwa.
może warto zgłosić się do gastrologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group