Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mdlenie, drętwienie lewej ręki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ebka



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 11:59 pm    Temat postu: mdlenie, drętwienie lewej ręki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Ostatnio przy wykonywaniu ćwiczeń (jednoczesne, symetryczne podnoszenie obu rąk z ciężarkami, ćwiczenia pod okiem instruktorki) zauwazyłam, że mdleje/drętwieje mi lewa ręka, mimo że jak wspomniałam wyżej cwiczenia jednakowo obciążały obie ręce, zarówno prawą jak i lewą ręką wykonywałam to samo ćwiczenie. Czy to może być związane z sercem? Dodam, że ciśnienie mam w porządku, tętno podwyższone (85-100), mam 24 lata, nie stosuje używek.
Może warto aby dodała jeszcze że miewam czasami bóle po lewej stronie promieniujące do lewej łopatki (bóle są sporadyczne) oraz zdaża się że złapie mnie taki skurczowy, silniejszy ból po lewej stronie niedaleko pachy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję wybrać się do dobrego kardiologa może on coś poradzi na te problemy. Poszukaj na ranking.abcZdrowie.pl tam prywatnie można się umówić do specjalisty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stanislaw298a



Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli takie coś się dzieje to najlepiej jak najszybciej udać się do lekarza.

______________________________________
tworzenie stron internetowych Lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group