Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Matura z biologii

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:
A ja jestem w biol-chemie i mam cztery godziny rozszerzonej biologii w tygodniu, w najlepszym biol-chemie w mieście i z najbardziej wymagającą babką w mieście. Razz Tak więc to jest poezja... Very Happy O maturę z biologii jakoś się jednak nie boję. Jestem w pierwszej klasie, a jak na pierwszy rzut oka to materiał na maturze nie jest bardzo szczegółów. Smile Systematyczne powtórki to moim zdaniem klucz do sukcesu. Smile



aa do jakiej szkoły chodzisz ? Wink ja chodze do dwójki i uwazam ze w naszej szkole była najbardziej wymagajaca babka z biologii , co prawda jest już na emeryturze .No ale na ta emeryture odeszła w wieku 70 lat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do jedynki Smile Miło poznać kogoś od siebie Wink
Wy za to podobno macie genialną chemię!
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nauczycielka z chemii jest super Smile uczyła mnie w drugiej klasie , w 3 już nie bo chemii nie zdaje . No ale już w ten piatek koncze , ehh jeszcze tylko te matury , 15 koncze Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group