Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Masturbacja i brudne rece a infekcja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipohipo



Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 7:47 pm    Temat postu: Masturbacja i brudne rece a infekcja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, moze to glupie otoz, dzisiaj po zalatwieniu sie, umyłem ręce zimna woda (letnia woda) mydłem antybakteryjnym protex, 2 razy, i potem sie zmasturbowalem, i mam pytanie, moze to glupie, czy jakies tam ZLE bakterie zostana na naskorku penisa i zem oge sie zakazic jakos choroba???


-------uściśliłam tytuł. emilka-------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mogłes.. głupota.
na to nie ma lekarstwa.
kwalifikujesz sie do bana. pisz dalej głupkowate posty. dlugo tu nie zagoscisz Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hipohipo



Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no prosze odpiszcie, wiem ja wiem zdaje sobie z tego sprawe ze jestem hipochondrykiem, ale to nie znaczy ze mozecie z kogos nowego kpic tymbardziej kogos sie nie zna prawda??? napiszcie spokojnie i pomalu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hipohipo
umyłeś ręce wodą i mydłem.
jak w związku z tym możesz się czymś zarazić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To Ty pomału naucz się pisać kolego i nie wprowadzaj chaosu do postów.

Zwalić to możesz strop.

Skoro umyłeś ręce to o co chodzi? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 12:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz kilku takich tu było też właśnie pseudohipohondryków którzy mieli niezły ubaw z robienia syfu na forum idiotycznymi postami. A tego żaden mod nie będzie tolerował
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja proponuje opiekunowi tego dzialu zamknac post Smile autor dostał odp wiec po co to kontynuowac Question Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na razie zostawiam. może jeszcze ktoś będzie miał podobny problem (nie mówię o umyciu rąk i późniejszej masturbacji ale o nieumyciu)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie pytanie czy problemem są "brudne" ręce, czy też brak umiejętnosci pisania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1 i 2 Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group