Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Masaż powietrzem ( bezdotykowo )

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanna19788



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 8:19 pm    Temat postu: Masaż powietrzem ( bezdotykowo ) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was Kochani...

Bylam PAre lat temu na zabiegu masazu powietrzem BEZDOTYKOWO w chorwacji (fantastyczna sprawa, po tygodniu byly spore efekty) i widze ze wreszcie ktos w Polsce sie wzial za to urzadzenie , ale nie wiem czy juz ktos go uzywa ??

Poza tym chce sie pozbyc troszke cialka po ciazy z drugim dzieckiem Smile)

Znalazlam to na aukcji --- link kasuje, przeczytaj regulamin---


--- przenosze do odpowiedniego dzialu i zmieniam temat na bardziej sugerujacy problem --- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mycha020



Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do wejścia na stronke ----

Zabieg masażu jest wykonywany w Pruszkowie a niebawem będzie również w Warszawie.



Proszę czytać regulamin! Linki są zabronione. Link usunęłam.
Mala_mi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kosia



Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masaż powietrzem? Dla mnie to brzmi jak jakies szamańskie praktyki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group