Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

marihuana a mononukleoza

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 11:01 pm    Temat postu: marihuana a mononukleoza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takie pytanko czy można palić zielsko po przebytej mononukleozie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 1:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czemu niby nie? ja nic o tym nie wiem la-laa... Cool
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wątroba jest po tym lekko zdewastowana a w marihuanie to nie tylko thc jest alei rozmaite toksyny które raczej zdrowej wątrobie nic nie zrobią ale nie wiem jak sprawa sie ma po mononukleozie bo na wątrobe po tej chorobie sie sterydy dostaje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem tak: lepiej uważać. to zależy na pewno od tego, jak się przechodziło mononukleozę. ja tylko przez niecały miesiąc jadłam rzeczy lekkostrawne i łykałam coś osłonowo na wątrobę. nie miałam jej powiększonej, tylko miałam powiększoną śledzionę. i żyję. enzymy wątrobowe wróciły mi do normy.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ja nie chorowałem na to ale mój kolega a sie wstydził lekarza zapytać czy może palić bake;] wiec pytam, moim zdaniem lepiej tez odczekać
on ma dość słabe wyniki wiec dostał sterydy i zobaczymy jak wyniki wrócą do normy to to opalimy:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja to w ogóle żadnych sterydów nie dostawałam. nie no lepiej jednak odczekać, po co się niepotrzebnie narażać Wink

ps. a może to dobry moment, żeby przestać palić, hm? Idea
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie ja mam ten problem tylko mój kolega i od niego to zalezy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group