Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Marihuana a ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie wiem Neutral jakbys sie troszczyła to bys rzuciła w kat te gowno..co ono Ci daje? to witaminy sa? czy jak...nie moge tego pojac..po co ludzie pala,pija, cpaja Neutral juz do reszty w mozgu sie poprzewracało czy jak ze nie moga przestaC! zycze zeby malenstwo nie ucierpialo ale pemiataj ze 1wszy trymestr jest najwazniejszy i jesli cos ulegnie uszkodzeniu to nie dosc ze dziecko urodzi sie chore to mozesz nawet poronic. w tym okresie trzeba uwazac na wszystko.
oczywiscie bedziesz robiła to co zechcesz, my tylko wyrazamy swoje zdanie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja staram się jak najbardziej prowadzić zdrowy tryb życia i powiem Ci że całkiem nieźle mi to idzie Wink

to prawda, że ludzie robią mnóstwo różnych rzeczy których nie powinni a które im szkodzą - tak też jest w Twoim przypadku


jaEWKA napisał:
modle sie codzniennie do Boga o jego zdrowie poniewaz jestem wierzaca, nosze na szyji Matke Boska ktora czuwa nad moim maluchem i niech nikt mi nie mowi ze niedbam o jego zdrowie bo to bzdury a to ze czasem wezme macha trawy to nieznaczy ze nietroszcze sie o dziecko


zamiast modlić się o zdrowie dziecka do boga, sama się o nie postaraj
a to że weźmiesz macha trawy oznacza dokładnie to, że się o to nie starasz

życzę Ci żeby dziecko było zdrowe, ale sama też musisz się o to zatroszczyć a nie wymodlić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaEWKA



Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za troske i dobre rady, wiem o tym ze 1szy trymestr jest najwazniejszy, poniewaz czytam straszie duzo w internecie i ksiazkach na temat ciazy, mieszkam w anglii i 2tygodnie temu wydalam 1.5tysiaca zł zeby pojechac specjelnie do polski na badania, za tydzien mam tutaj (anglia) badania i usg. Jestem w 11 tyg. ciazy a bedzie to juz moje drugie usg. Rowniez duzo wiem na temat poronien miedzy innymi dlatego rzucilam moja prace poniezaz praca ta jest dosc ciezka i posiada niezbyt zobre warunki, chociaz duzo dziewczyn tam pracuje bedac w ciazy ale ja nie bede ryzykowac. Z gory dziekuje za wypowiedzi nawet wtedy kiedy sa negatywne bo szczerosc jest najwazniejsza

Yalissea- boga sie pisze z duzej litery, chocby nawet ze wzgledu na szacunek badz wiare


-----edit by drapaka----
Jeżeli chcesz coś dodać, nie pisz kilku postów pod rząd tylko użyj opcji "zmień", która jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie ma różnicy pomiędzy bogiem monoteistycznym a politeistycznym albo jeszcze jakimś innym. Żydzi nazwali go "Jahwe", a jeżeli chrześcijanie nie nadali mu imienia to mają teraz problem Cool

jaEWKA napisał:
mieszkam w anglii

"Anglii" powinno pisać się z dużej litery. Obywatele tego państwa mogliby odnieść wrażenie, że nie odnosisz się z szacunkiem do ich kraju!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaEWKA



Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 1:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie darze jakimkolwiek super szacunkiem tego kraju bo mam na ten temat negatywne zdanie, ale to nie forum na takie wypowiedzi a ty jak widze masz chyba problem ze sama/samym soba. Uwazam ze twoje wypowiedzi sa do dupy takze badz tak mila/mily i nie komentuj tego co pisze bo absolutnie twoja wypowiedz mnie nie interesuje a wrecz strasznie denerwuje a jako ze jestem kobieta w ciazy wiec powinnas to uszanowac (jezeli wiesz co to wogle znaczy) i ze tak niemile powiem 'zamkną sie'. Finito

...wiec powinnas to uszanowac i nienarazac mnie na niepotrzebny stres poniezasz szkodzi to mojemu dziecku. (widzisz tak sie zdenerwowalam ze zapomialam dokonczyc zdania)



------edited by emilka-----
posty połączyłam. jeżeli chcesz coś zmienić, to korzystaj z opcji "zmień"


aha i dziewczyny, bardzo proszę o spokój na forum;) trochę więcej kultury;)
ps. nie pisze sie 'z dużej' tylko 'wielką' literą, ale nie jest to ani forum wyznaniowe ani ortograficzne ;p pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmień forum jeżeli nie podobają Ci się moje posty albo ich nie czytaj. Wink
Niniejszym kończę dyskusję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hnila



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 2:23 pm    Temat postu: Ciaza a marihuana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey, mam 25 lat i razem z moim chlopakiem palimy . On pali od jakis 6 lat a ja od 4. srednii palimy 1 w tygodniu- czasem czesciej , czasem zadziej (raczej czesciej) ale... ciagle palimy. Planujemy dziecko i nie bardzo wiemy kiedy mamy przestac aby przygotowac moj organizm i jego plamniki do bezpiecznej i zdrowej ciazy. c
Cy 3 mis przed wystarcza?

bardzo dziekuje ze pomoc Razz

Hanila



-------edited by emilka------
temat przyłączyłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję pół roku przed zapłodnieniem przestać palić i już wtedy zacząć przyjmować kwas foliowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hnila



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zaczelam brac kwas foliowy juz 2 mis temu wiec teraz tylko trzeba zucic to okropne palenie, ale jak to zrobic? kiedys juz rzucilam papierosy i nie pale juz z 6 lat ale z tym mi tak latwo nie idzie bo co juz od poniedzialku sie zapieramy to zaraz co sie przyczyni do potrzeby zrelaksowania. A to rozliczenia w firmie a to afera z szefem a to cos i tak cigle na zmiane ktores pisze email ze chyba trzeba bedzie w drodze powrotej z pracy zalatwic troche wedu. heem czlowiek by sie wydawalo taki rozsadny i twardy, a tak naprawde nie mozemy sobie dac rady z glupim ziolem - dzieki za rade Razz

pozdrawiam

Hanila
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hnila, mam ten sam problem, musi przyjsc taki dzien kiedy po prostu przestaniesz palic, nie można rzucaz stopniowo, bo to się przedluza w nieskonczonosc, trzeba sobie postanowic, ze od dzis nie pale i cwiczyc silna wole w ten sposob. Ale wiem ze nielatwo, sama sie zbieram do tego ruski rok i jakos nie znalazlam jeszcze w sobie takich pokladow sily.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group