Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Marichuana a plemniki (i nie tylko)

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elli
Gość









PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 1:38 pm    Temat postu: Marichuana a plemniki (i nie tylko) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcialam zapytac o 3 rzeczy a mianowicie : slyszalam ze bedec w ciazy moze wystepowac u kobiety miesiaczka przez 3 miesiace od czasu zaplodnienia czy to prawda? czy to mozliwe zeby byc w ciazy i nie miec zadnych objaw towarzyszacych temu stanowi? oraz jaki ma wplyw palenie maryhy przez mezczyzne na jego plemniki, czy jest mozliwosc jakis mutacji????? dziekuje z gory za odp
Powrót do góry
Ela
Gość









PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak zadarza się, że przez 3 miesiące ma się okres a jest się w ciąży. Co do plemników to nie wiem.
Powrót do góry
Citygirl



Dołączył: 05 Lis 2005
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 9:25 pm    Temat postu: o plemnikach 8) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez sie dowiadywałam na ten temat, oto co znalazlam:
Kiedyś uważano, że najważniejszą rolę w poczęciu dziecka odgrywa kobieta. Rola ojca była marginalizowana i lekceważona. Jednak rozwój nauki i wzrost świadomości przyszłych rodziców sprawiły, że dziś nikt nie ma już wątpliwości, iż kondycja fizyczna, zdrowie, wiek i styl życia mężczyzny, który ma zamiar zostać ojcem są równie ważne jak te same czynniki u jego partnerki. Jeżeli zatem decydujesz się na powiększenie rodziny, powinieneś wziąć sobie do serca poniższe wskazówki i zacząć wprowadzać je w życie na długo przed planowanym poczęciem:

Zrezygnuj z używek! Substancje takie jak: tytoń, alkohol, kokaina, marihuana czy sterydy powodują redukcję ilości plemników. Papierosy ponadto wywierają negatywny wpływ na rozwój dziecka, zarówno w łonie matki jak i już po urodzeniu.
Schudnij! U mężczyzn cierpiących na nadwagę zaobserwowano nadmierną produkcję żeńskich hormonów estrogenów, co w konsekwencji może prowadzić do problemów z płodnością.
Unikaj kontaktu z substancjami toksycznymi, które uszkadzają plemniki!
Unikaj promieniowania! Substancje promieniotwórcze czynią plemniki niezdolnymi do zapłodnienia komórki jajowej albo niszczą zawarty w nich materiał genetyczny.
Unikaj gorących kąpieli i sauny! Wysokie temperatury osłabiają produkcję nasienia.
Uważaj, jakich leków zażywasz! Są wśród nich takie, które mogą mieć negatywny wpływ na Twoją płodność. Niektóre antybiotyki powodują redukcję liczby plemników, zaś leki obniżające ciśnienie - zaburzenia ejakulacji.
Ogranicz uprawianie niektórych dziedzin sportu! Chodzi przede wszystkim o takie sporty, które stanowią zagrożenie dla Twoich genitaliów, jak piłka nożna czy częsta jazda na rowerze. Urazy fizyczne upośledzają produkcję spermy.
Zerkaj na zegar biologiczny! Chociaż zdolności reprodukcyjne u kobiet z wiekiem szybciej ulegają zmniejszeniu niż u mężczyzn, to jednak wiek tych ostatnich też nie jest bez znaczenia. Im starsi rodzice, tym większe ryzyko zaburzeń i wad w rozwoju dziecka. Badania płynu owodniowego dowodzą, że 20% uszkodzeń płodu ma związek z wiekiem ojca.[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona22krk



Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może dojść do mutacji, ale z tego co wiem to genów, przy stosowaniu jednych z najtwardszych narkotyków, kwasów (LSD).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SilverSurfer



Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zza rogu
PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet ja goracy i zawziety zwolennik magicznego ziela jestem kategorycznie przeciw systematycznemu paleniu. Najlepiej poczekac tak z 6 ms.zeby organizm sie przeczyscil.Odpowiedz sobie na pytanie czy partner pali systematycznie a co za tym idzie...czy to sie moze zmienic w nalog
1Co za duzo to nie zdrowo.
2Jak trawy kupa to i Herkules dupa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alan7-80
Gość









PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 2:02 pm    Temat postu: marichuana a plemniki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem miesiecznym ojcem pieknego czarnego zdrowego synka a staf pale z 5 lat i jest ok!!!

---- edib ty Paweł:
Wystarczy pogrobić nie trzeba piasć dłłłłuuuugiiich wyrazów.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

------------by kobieta--------------
Post skasowany. Forum to nie bazar i zielenina sie tu nie handluje.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group