Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mam problem ze sobą

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Beata84 - ale nie musisz nigdzie pójśc, wystarczy, że prześpisz się na kanapie albo na innym łóżku ..

hm .. skoro to nie skutkuje to ja już nie wiem, rozwód to już ostatecznośc, może weź dzieci i wyprowadź się na parę dni do rodziców albo cioci czy kuzynki ?

ja próbuję sobie wyobrazic jak się czujesz, jak coś mówisz, a to jednym uchem wchodzi, a drugim wychodzi, to jest wkurzające ..
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Beata- pracujesz czy zajmujesz się domem i dziećmi?
czy twój mąż, wychodząc z więzienia, dostał kuratora? (czasem osoby wychodzące na wolność otrzymują "opiekuna" ale jest to zwykle przy wyjściu warunkowym).
Twój mąż pracuje? na etat czy na czarno?
jeśli brakuje Wam pieniędzy to warto zapytać i poprosić o pomoc pomoc społeczną. w prawie jesteście kwalifikowani jako liczna rodzina - trzeba się dowiedzieć czy dzieciom nie przysługują stypendia, darmowe wyprawki szkolne, dofinansowania do obiadów w szkole i biletów autobusowych.
o to czy należy się Wam pomoc trzeba pytać osobiście - teraz jest mnóstwo przepisów i pułapów finansowych że trudno określić czy i ile się wam należy.

jeśli chcesz poprawić swoje relacje z mężem to warto popytać w poradni zdrowia psychicznego czy jest możliwość terapii rodzinnej lub małżeńskiej. takie terapie czasem refundowane są przez NFZ - ale o to też trzeba pytać bo różnie bywa.

a jak z dziećmi? dogadują się z ojcem? z Tobą? czy się buntują?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group