Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mam problem ze sobą

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beata84



Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 10:38 am    Temat postu: mam problem ze sobą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od pewnego czasu jestem bardzo nerwowa nie radzę sobię z problemam mam 4 dzieci, męże, który niczym się nie przejmuję wpadam wtedy we wściekłość to jest już silniejsze ode mnie co mam robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałaś z nim, że nie pomaga Tobie? Że sobie nie radzisz itp...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beata84



Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytasz czy z nim rozmawiałam..hm z nim się nie da gadać, a dlatego,ponieważ rozmowa wygląda tak nie przejmuj się będzie ok ja załatwie wszystko a ja wiem,że nic nie zrobi nic nie załatwi bo tak jest od zawsze niestety a mi się wtedy tak cisnienie podnosi i w końcu jest awantura.

Dodano po 2 minutach:

Mamy dzieci i to jest w tym wszystkim najgorsze,że on do wszystkiego podchodzi tak jakby to było coś nie mającego znaczenia,miał dostać kasę za pracę no i jak zwykle nie dostał i mu mówie to teraz kupię książki nie wiem za co a on załatwi się guzik prawda ja teraz muszę kombinować co zrobić itp

Zamiast drobnego wulgaryzmu zmieniłem słowo na "guzik" Wink / Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, no to faktycznie masz problem... Szkoda, że Twój mąż tak do tego podchodzi. Musisz coś z tym zrobić, przemówić mu do rozumu, że takie rozmowy nie mają sensu, bo zawsze kończy się na tym samym. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beata84



Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

He he dzięki,że zmieniłeś czasem spokojnie nie da sie do tego wszystkiego podejść tylko mnie hm..szlak trafia tak wogóle do niego nic nie dociera a ja mam dosyć tego..

Dodano po 1 minutach:

Wyszedł nie dawno z więzienia szczerze mówiąc lepiej mi było samej...

Dodano po 1 minutach:

Wiesz ile razy z nim gadałam ja tu sensu nie widzę żadnego,żeby z nim rozmawiać taka prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z więzienia... Aha, rozumiem- to chyba tutaj też problem leży.

Wiesz co, więcej nic nie pomogę, na to tabletek nie ma. Może dziewczyny coś Ci jeszcze napiszą, proponuję poczekać do wieczora, na pewno któraś się zjawi Smile

Skoro Twoje gadanie do niego nie dociera i zawsze kończy się na tej samej gadce, to naprawdę nie wiem co dalej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beata84



Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No chyba jest na to roziazanie poprostu się rozwieść...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nio nie chciałem tego pisać, ale to jest jedyne wyjście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Beata84 - jeśli Twój mąż siedział w więzieniu to nie sądzę, że jest zły, tylko inaczej postrzega świat, widzę, że jest typem "luzaka", czyli: wszystko się załatwi, wszystko się, wszystko będzie dobrze ..

nie, nie będzie, musisz wziąśc go na szczerą rozmowę, postawic najważniejszy warunek i jak Cię nie będzie chciał słuchac to najlepiej nie odzywaj się do niego, nie zwracaj uwagę na niego, nie śpij z nim w jednym łóżku - aż w końcu Cię zauważy i będzie chciał rozmawiac .. a rozwód to ostatecznośc Rolling Eyes

i nie masz problemu ze sobą tylko z nim Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beata84



Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem,tylko mi jakoś to nie na rękę to mieszkanie męża jest dokąd pójdę...

Dodano po 4 minutach:

uwierz mi,że tak już próbowałam robić olewałam go nie zwracałam uwagi to on robił to samo a mnie to tak denerwowalo,że nawet sobie nie wyobrażasz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group