Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam problem z zylkami na penisie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lg



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 4:06 pm    Temat postu: Mam problem z zylkami na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem mam 23 lata i mam popekane zylki na penisie wygladaja jak czarne nitki i sa widoczne ciagle mnie to trapi co mam robic czy jest jakis lek na to czy terapia chirurgiczna czy to jest grozne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie znam się ale z własnych doświadczeń moja partnerka je uwielbia.
Podobno ją bardzo stymulują.

Zapytaj sie lekarza pierwszego kontaktu czy to normalne czy nie.
W końcu nie ma sie czego wsydzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myslisz, ze kochająca Cię dziewczyna w czasie stosunku będzie zwrać uwagę na żyłki na penisie? No nie przesadzajmy! Smile Mój partner tęz je ma i co z tego? W góle mi to nie przeszkadza! Pozdrawiam! Smile
Powrót do góry
lg



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 3:21 pm    Temat postu: dzieki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedzi Smile juz sie do tego przyzwyczajam pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group