Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam problem z przełykaniem alkoholu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalp892



Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 3:16 pm    Temat postu: Mam problem z przełykaniem alkoholu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam styczność z alkoholem od niedawna ale od jakiegoś czasu mam problem z przełykaniem jego. Objawia się tym, że kiedy pomyślę o alkoholu bądź chcę się napić to nie mogę przełknąć i mam wrażenie i uczucie że zaraz wszystko zwrócę.Nie wiem dlaczego tak mam?Powiem jeszcze że na samym początku normalnie mogłam pić i nie miałam żadnych problemów z przełknięciem, a teraz przy każdym przełknięciu mam problemy i bardzo się z tym męczę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomakeo



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może kiedyś się przepiłeś jakimś trunkiem i teraz ci po prostu "nie wchodzi", też tak mam z Wódką, kiedyś się przepiłem, wymiotowałem ogólnie nie byłem w stanie normalnie funkcjonować i od wtedy nie przełknę ani troszku wódki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tallka



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Pabianice
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszyscy łączymy się z Tobą w cierpieniach Sad
Wyjdzie Ci to tylko na zdrowie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group