Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mam problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moniczkaa88



Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 6:44 am    Temat postu: mam problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczoraj bylam u lekarza ginekologa...
normalnie wspolzyje i biore tab. wczoraj PAni zorbila mi badanie kontrolne jak zawsze ale nie wiem czy mogla mi cos uszkodzic przez to ze byla bardzo niedelikatna...popoludniu od wizyty wymiotowalam i mialam rozwolnienie ..bardzo mnie bolal brzuch ..czy to jej wina mogl byc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 7:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli było to badanie oraganolepne (palcem), oraz wziernikiem to ryzyko uszkodzenia jest małe. Owszem można przeprowadzić je boleśnie ale nie powinno nic sie stać.

Jeżeli jednak masz jakieś wątpliwości udaj sie do innego lekarza (wypytaj koleżanki, mame a może siostre) który lekarz jest dobry oraz potrafi obejść sie z pacjętką w sposób żetelny oraz w miare przyjemny.

Będziesz miałą w tedy pewność że wszystko wporządku, po co sie tak stresować niewedzą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group