Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czarna1320



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nowy Sącz
PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 7:00 pm    Temat postu: Mam problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie. Ostatnio zauważyłam u siebie bardzo dziwną rzecz, ale zaczne od początku. Moj cykl miesiaczkowy trwal ok 35 dni i byl regularny (mam 20 lat). W zeszłym miesiacu pojawił sie tak jak powinien ale nie wygladal jak zwykle, otóż nie bylo to normalne krwawienie, wygladalo to jak jakis sluz był on obfity i koloru brązowo-bordowego. Pomylalam że to moze normalne. Teraz mam to samo tyle, że wystapilo to po 21 dniach od ostatniej "miesiączki". Zastanawiam się co to moze byc, prosze Was o pomoc, bo nie wiem czy to jakas choroba czy to jest normalne, a może to są jakies wczesne objawy ciąży? Bardzo prosze o pomoc z Waszej strony poniewaz nie jestem teraz w domu i nie mam jak dostac sie do lekarza. Bede wdzieczna za szybka odpowiedz.
Czarna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aien
Gość









PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 11:21 pm    Temat postu: niestety Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

urodziłam dwójkę dziedzi i na początku ciąży miałam takie objawy, w przypadku pierwszej łudziłam się,\ że coś się stanie, ale niestety nic nie nastąpiło, brązowa krew to niestety ciąża. Idx do lekarza, albo zrób sobie test.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group