Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam pewien "smierdzacy" problem ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz D.
Gość









PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 7:52 pm    Temat postu: Mam pewien "smierdzacy" problem ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze zabrzmi to smiesznie ale ostatnio cierpie na jakas dziwna doleglowosc mianowicie wyprozniam sie kilka razy dziennie caly czas czuje jak moj organizm "trawi" pokarm poza tym mimo czestego mycia po prostu smierdze, mam czesto wzdecia lecz nie moge "zacisnac" miesni odbytu. Wie ktos co to moze byc i jak to leczyc ( biore rozne tabletki: espumisan i manti gastop xenna itdale to nic nie pomaga) a moja praca wymaga niestety czestych spotkan z klientem i moj problem nie pomaga w wzajemnych stosunkach. Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nejlepiej udac sie do lekarza, wzdęcia moga być objawem kłopotów gastrycznych wymagających czegoś wiecej niż to co można dostać bez recepty i ma dzialanie ogólnikowe.

Co do czestych wiatrów to moze być to efekt dostawania sie zbyd dużej ilsc powietrza do przewodu pokarmowego, bądz też niedokładnym zamknieciem sie zwieracza. tutaj już nie pomoże nic z domowych sposobów.

Wiatry nie są jedynie dolegliwością uciązliwa, nie leczone mogą prowadzić do rezregulowania bądz też uszkodzenia przewodu pokarmowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariusz D.
Gość









PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No trudnjo bede musiał sie jednak wybrać do lekarza choc wcale nie ma ochoty Wink Wielkie dzięki miałem nadzieje nieukrywam, że nie będe musiał ale cóż. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 2:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[ja] Czesc Mariusz podaj swój nr gg to porozmawiamy na ten temat bo ja tez coś takiego miałem .
Powrót do góry
Blacków Dwóch
Gość









PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie spowodowane jest to bakterią Helicobacter Pylori. Może towarzyszy temu zgaga? Należy udać się do lekarza, on przepisze stosowne leki i po jakimś czasie wszystko wróci do normy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group