Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam pare pytan co do penisa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
użytkownik11



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 12:03 am    Temat postu: Mam pare pytan co do penisa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to mozliwe ze czeste siedzenie prowadzi do nie plodnosci?

Ostatnio zmieniony przez użytkownik11 dnia Sob Sty 27, 2007 1:41 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 9:34 am    Temat postu: Re: Mam pare pytan co do penisa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uphate napisał:
1. Moj penis kiedy nie jest w wzwodzie strasznie sie kurczy, ale tak sie kurczy ze zmienia bardzo ksztalt czego sie bardzo wstydze bo nie dosc ze jest maly to ma dziwny ksztalt, dopiero jak troche go pobudze to jest tak w stanie takiej pobudzonym troszke i ma ksztalty penisa i jest wiekszy. Co z tym zrobic? Czy mozna zrobic tak zeby byl troszke pobudzony caly czas?

Ogólnie, penis w czasie spoczynku, wygląda śmiesznie Cool
ale nie masz się czym martwić Exclamation Exclamation Taka natura i nie tylko Twoja, nie masz się czego wstydzić, nawet przez partnerką, bo to, jest naturalne, że penis wygląda nie za męsko Very Happy w czasie spoczynku Wink normalka..
Cytat:
2. Moj penis ma 7cm w spoczynku i 14cm w wzwodzie czy to nie za malo?

Masz 17 lat, więc jeszcze może troszkę urosnąć Laughing / (pamiętaj, że nie liczy się wielkość, tylko technika Wink) dzieczyny nie zwracają uwagi na wielkość, bynajmniej nie jest ona najważniejsza
Cytat:
3. Jezeli moj penis jest w spoczynku to moge sciagnac napletek lecz po chwili on sam sie sciaga na miejsce czy tak powinno byc?

normalka Wink
Cytat:
4. Mam problemy z przedwczesnym wytryskiem wystarczy doslownie 2 gora 3 minuty masturbacji, aby uzyskac wytrysk. Mam tez cos takiego ze latwo mnie pobudzic np dziewczyna otrze sie o mojego penisa (gdzies w tlumie przez ubranie) to juz jestem maksymalnie pobudzony, tak samo zobacze jakies zdjecie czy cos to od razu jestem pobudzony. A po masturbacji wystarczy krotka chwila bym mogl zaczac od nowa. Nic by nie bylo w tym zlego ze moj penis jest gotowy po chwili do akcji ale chcialbym zeby doprowadzenie do wytrysku nie trwalo kilka chwil lecz bardzo dlugo zeby w zyciu seksualnym bym byl i ja zadowolony i partnerka.

Jesteś młodziutki, więc masz prawo do tego.. z czasem nauczysz się bardziej kontrolować..
Cytat:
5. Czy ja za wolno sie nie rozwijam? Z tego co wiem moji kumple mieli wytryski spermy w wieku 15 lat gora, ja dopiero prawdziwy wytrysk mialem w wieku 17lat, i dopiero od niedawna moge masturbowac sie jak na mnie az tak dlugo czyli pare chwil kiedys wystarczylo, ze podotykalem mojego penisa i to prowadzilo do wytrysku.

nie każdy jest taki sam, jeden dojrzewa szybciej, drugi wolniej.. ale nie widze w Twoim przypadku ŻADNEGO problemu
Cytat:
6. Czy powiniem udac sie do urologa, aby zobaczyl czy wszystko w porzadku?

Nie widzie, najmniejszego powodu, do wizytu u lekarza, wszytko jest OK

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
użytkownik11



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troche mnie uspokoilas Smile. Chcialbym, aby jeszcze ktos sie wypowiedzial na ten temat. Jedynie zaniepokoilas mnie z rozmiarem penisa bo ja mam 19 lat i nie wiem czy urosnie Sad. Wiec 14cm w wzwodzie to nie jest za malo ani malo? Prosze o wypowiedz jeszcze kogos .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

14 to w średniej Wink problem jak ma 13 choć to też nie jest tak Wink

Zazwyczja podczas masturbacji wzwód jet mniejszy niż przy partnerce Wink mniejsze podniecenie, mniej bodźców Wink

spójż na linijke (zwykłą skzolną) ile to jest 14 cm Smile dość sporo Wink

Punkt G jest na głębokości około 3 cm Wink czyli masz jeszcze 11 cm nadmiaru Razz

Ona nie będzie patrzyć na twojego penisa, osobno. To ty a to twój penis. To po prostu jesteś ty Smile (no chyba że weźmie i odetnie Ci go, to znaczy ze chciała być tylko dla niego i z nim Razz).

Sam sie przekonasz że każdy ma barierę wstydu Wink każdy czegoś sie obawia, rekacji, odczuć, defektów. Ona pewnie też. Trzeba je delikatnie przełamywać Wink
Powoli i stopniowo Wink
Zacznij od pieszczot, słów, dotyku. Do nagości sami dojdziecie Wink do stosunku też Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
użytkownik11



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozecie mi powiedziec jak moge zapanowac nad wytryskiem, czy to przyjdzie samo? Troche mam intymne pytanie czy to dobrze, ze do wzwodu u mnie wystarczy byle zdjecie? Bo ja to tak srednio uznaje za zalete bo jakbym mial wzwod dopiero praktycznie po grze wstepnej to by bylo lepiej bo przez to ze mam wczesnie wzwod to pewnie dlatego mam wczesnie wytrysk bo penis jest czuly na bodzce nie prawda? A jak wy macie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy kogo ale mi wystarczy zapach co niektórych Razz

Prosta rada zajmij sie dziewczyną a nie myśleniem Wink

Nie da sie panowac nad tym świadomie, jednak organizm sam sie przyzwyczaja i pewne bodżce są już lepiej odczytywane. Dlatego po większym stażu seksulanym będziesz wytrzymywał dłużej Wink

Wszystko jest wporządku, a najleprzym sposbem na pozbycie sie kompleksów związanych z seksem jest poprostu stała partnerka i seks Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group