Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mam kolke ?? pomocy!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xao



Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 8:14 am    Temat postu: mam kolke ?? pomocy!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od 2 dni mam kolke po lewej stronie niedaleko mostka pod żebrem. Boli mnie coraz bardziej i tylko wtedy gdy chodze Sad moze wie ktos co mi jest prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No coz moze to byc od zoladka albo trzustki:(
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babsi



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwykle kobiety w okresie jajeczkowania lub tuż przed czy po nim odczuwają własnie takie kolki, tylko że w jednym z rogów podbrzusza. Natomiast twoje zlokalizowanie bólu może wlaśnie świadczyć o jakiejś dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Może to być też serce albo płuca ( często zdarza się tak że ból może promieniować, co niedale nam poprawnej umiejętności jego zlokalizowania i stwierdzamy złudne jego umiejscowienie), ale w to wątpię. Jeśli kolka nie ustąpi w ciagu najbliższych 2-3 dni powinłaś udać się do lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group