Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam dośc!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Medea21



Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 5:04 pm    Temat postu: Mam dośc!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze to zabrzmi okrutnie ale czasami mam dosc mojej 1,5 miesiecznej coreczki. Moj partner mi wcale nie pomaga, a jak musze nakarmic ta mala to mi sie niedobrze robi. Nie wiem czy to depresja czy co ale wcale nie czuje tej bliskosci z corka kiedy ja karmie \piersia.Dla mnie to koniecznosc a nie przyjemnosc. Kocham ja bardzo ale juz nie daje rady a rozmowa z partnerem nic nie daje.Moze znacie jakies inne sposoby oprocz wyprowadzki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

współczuję.
ciężko się opiekować małą jak się ma pomoc i wsparcie.
ale jeszcze ciężej kiedy samej trzeba temu podołać.

próbowałaś postawić go przed faktem dokonanym?
tzn podajesz mu dziecko i oświadczasz że wychodzisz z domu a on ma przejąć Twoje obowiązki na te kilka godzin.
zostawiłabyś mu dziecko pod opieką?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aljoro



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: śląsk
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 10:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To, co Pani przeżywa to być może normalny stan, w jakim jest kobieta, która 1,5 miesiąca wcześniej urodziła dziecko, zmieniło jej się całe życie, jest ogromnie obciążona, ma małe wsparcie ze strony partnera. To też duża zmiana dla was obojga, jeśli wcześniej mieliście problemy z porozumieniem i byliście daleko od siebie to narodziny dziecka mogą was jeszcze bardziej oddalić (gdyż trzeba dużo bliskości i zaangażowania, żeby przetrwać pierwsze miesiące po porodzie), ale kiedy ta sytuacja między wami pojawiła się dopiero kiedy zaczęliście być rodzicami to być może naturalny kryzys. Warto, żeby Pani zadbała o swoje potrzeby - znalazła sobie kogoś kto mógłby Panią wspierać (być może rodzina, przyjaciółki, które już mają dzieci i przeszły przez to, co Pani teraz przechodzi, jakieś sposoby odpoczynku i wytchnienia), może także Pani albo wspólnie z partnerem poszukać pomocy u specjalisty - pójść na konsultację do np. do psychologa. powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group