Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam dosc okularow i soczewek:( Co robić?:(

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
albinka



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 10:43 pm    Temat postu: czy ktos jest moze polaserze z wadą tak do -3 ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na soczewkach zbieraja sie resztki rózne, zwykle kawałki tkanki , takie malutkie. I to wszystko zaczyna sie psuć. Trzeba to oczyszczać, odkażać itp. A jednorazówki, niewazne jakiego producenta, to wywalasz po jednym dniu i nie trrzeba tego czyscic ani dbac Wink bardazo polecam. Sama korzystam z soczewek od czasu do czasu. Zrobilam sobie nawet badania do laserowej korekcji - dwie stówy to kosztuje - ale spanikowalalm i uciekłam...zrezygnowalam dwa dni przede operacja. Ale sie wciaz nosze z tym pomysłaem Wink

Dodano po 1 minutach:

chetnie poczytalabym o tym, jak ta rekonwalescencja przebiegala i jaka opinia po pewnym czasie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daria69



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 5:13 pm    Temat postu: soczewki najtaniej? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktos probowal kupowac soczewki przez internet? wiem, ze taniej sprzedają, ale nie wiem, czy to bezpieczniej u otyka czy nie ma znaczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daria69 jeśli wiesz konkretnie jakie chcesz, tzn jakiej firmy itd to możesz porównać ceny u optyka i te oferowane przez internet.
i kupić te które bardziej się opłacają.
nie radzę jednak kupować jakichś nieznanych firm. na tym lepiej nie eksperymentować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że na stronach producentów soczewek można spokojnie kupować, chociaż ja mimo mojego zamilowania do kupowania dosłownie wszystkiego przez internet, jakoś do soczewek nigdy sie nie przekonałam i kupuję tradycyjnie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
albinka



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 4:21 am    Temat postu: no wlasnie - tumoze byc klopot z transportem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo jak to wysyłają takie soczewki kurierem, a jest zima, to moze zamarznąć Wink) jak myslicie? trzymają w cieple takie przesyłki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albinka, zamawiam soczewki przez internet i zawsze wszystko jest ok! Kiedyś zamawiałam soczewki u mojego optyka, ale jak się dowiedziałam, że on sam najpierw zamawia przez internet, a potem sprzedaje mi jakieś 50zł drożej, to się wkurzyłam Evil or Very Mad Jednak trzeba konkretnie znać wszelkie dane przed zakupem, firma, moc, promień krzywizny...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group