Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mam dosc okularow i soczewek:( Co robić?:(

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrowa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja za to znalazłam ostatnio świetne soczewki -------- filmik fajny, ale niestety wg regulaminu nie podajemy na forum tego typu linków, więc skasowałam. pozdrawiam. emilka ---------- Może one cos poradzą, sa bardzo uniwersalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja noszę dailiesy od czasu do czasu i sobie bardzo je chwalę. nawet przy kompie mogę w nich siedzieć i oczy nie bolą Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pan Sting



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Warszawy
PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Ja noszę okulary prawie całe życie i pewnie złożą już mnie w nich do trumny, przyzwyczaiłem się Wink Natomiast mój syn, który odziedziczył po mnie ślepowidztwo zarzeka się, że jak dorośnie zrobi sobie laserową korektę wzroku. Ponoć to bezpieczne, ale jakoś nie przekonuje mnie taka wiązka majstrująca mi w oku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Borys



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 8:03 pm    Temat postu: Re: Mam dosc okularow i soczewek:( Co robić?:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marakub napisał:
Nie wiem czy bardziej denerwuje mnie fakt, ze nosze okulary czy ze, co chwilkę musze wymieniać szkła za nowe. Już nie mam sił. Jak powstrzymac pogarszający sie wzrok.


lykaj duzo luteiny, kwasow omega 3, na pewno nie zaszkodzi. sa rozne suplementy w aptekach, dobrze zbilansowany jest superoptic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pannaZmokrąGłową



Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

noszę okulary od ładnych kilku lat i teraz chce je zamienic na soczewki. ale słyszałam np, że od soczewek szybciej narasta wada.
może ktoś z was zmienił okulary na soczewki i może się podzielic wrażeniami? czy jest lepiej, jakie soczewki polecacie (miesięczne czy kwartalne).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze dobrane soczewki nie powinny mieć wpływu na wadę wzroku...

Mnie wada nie narasta...Ale ojej przyjaciółce wada wręcz się zatrzymała...Wcześniej jak nosiła okulary wada stale rosła. Niewiele ale jednak...Zaczęła nosić soczewki i nagle wada stanęła...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pannaZmokrąGłową



Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to dla mnie dobre wieści Smile
u optyka pani polecała mi soczewki miesięczne, bo te kwartalne są podobno gorszej jakości. o co może chodzic? że przy kwartalnych jest jakiś dyskomfort noszenia? nowicjuszka, jakie ty nosisz? może polecisz mi jakąś konkretna firmę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nosze soczewki johnson&johnson i jestem bardzo zadowolona. Kupuje sobie kwartalne (to są po prostu 3 opakowania miesięcznych w niższej cenie niż pojedyncze miesięczne) tyle (nie wiem jak to wygląda przy innych firmach, bo ja od samego początku noszę soczewki tej firmy).

Jakby te kwartalne robili rzeczywiście jedne szkła na 3 miesiące, to tak w połowie czasu przeznaczonego na ich noszenie nic byś już nie widziała...

Odradzam jednodniowe, bo nie dość że droższe, to jeszcze ciężko założyć bo są bardziej hmm wiotkie...Delikatniejsze w każdym razie Smile Ale to już Ty sama musisz wypróbować jakie Tobie bardziej odpowiadają Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pannaZmokrąGłową



Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok, dziękuję bardzo za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidia81



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marudom i osobom, które lubią wygodę polecam zainteresowanie się soczewkami hydrożelowymi. Jak dla mnie rewelka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group