Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mam bardzo silne duszności i szybko się męczę...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asalek



Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 5:01 pm    Temat postu: mam bardzo silne duszności i szybko się męczę... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Otóż moje problemy z dusznościami zaczęły sie od niedawna ale to tak postępuje, że nie mogę już sobie z tym poradzić. Ciągłe zmęczenie do tego stopnia że nie potrafię sobie wyobrazić normalnego dnia pełnego w sobie energii. Męczę się nawet gdy leżę, albo siedzę, mam bóle w okolicy mostka, bóle nóg rąk bioder, mam silny kaszel. Co to może być? Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asalek
może to być problem z : sercem, zapaleniem płuc lub oskrzeli, gruźlica, kłopoty z krążeniem itd.
dlatego najrozsądniej byś udała się do lekarza ogólnego.
osłucha Cię - zobaczy czy płuca i oskrzela są czyste.
zleci EKG (przynajmniej powinien)
poproś też o skierowanie na morfologię + OB.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asalek



Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedź Gosiu to jest już nie do zniesienia, stale potrzebuję sił a ten kaszel mnie przeraża
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asalek palisz papierosy?
masz gorączkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group