Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mały upadek!!

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 5:44 pm    Temat postu: Mały upadek!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Mam pytanie bo przed świetami troche sie wygłupiałam z kolegami i spadłam z ławki troche sie poobijałam i mnie głowa bolała ale nic nie mówiłam no bo po co!! Przeszło mi ale od wtorku znów mnie boli a dziś prawie zemdlałam czy to mozliwe ze to przez ten upadek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena913



Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym Ci radziła wybrac sie do lekarza,lepiej dmuchać na zimne, przy takim upadku mogło dojsc do wstrząsnienia mozgu, czasem moga sie robic krwiaki, ktory moze uciskac mozg i stad te omdlenia, nie chcem cie staszyc ale roznie bywa, moge sie mylic ale zdrowie jest najwazniejsze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ale nie chce mówic rodzicą bo jak sie w szkole dowiedzac to kumpel bedzie miał przechlapane bo to przez niego nie chce nikogo wkopywac zobacze jak sie bede jutro czuła ale teraz mnie strasznie głowa boli i mnie niedobrze nie wiem co mam robic ale nikt sie nie powinien o tym dowiedziec taka prawda za bardzo mi zalezy na koledze!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaaaa
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemano
Ja Ci radze jak najlszybciej isc do lekarza! To moze byc cos powaznego! Pamietaj ze bol nie bierze sie znikad! Nie musisz mowic ze to przez kolegow. Jesli sadzisz ze to cos da powiedz ze w domu spadlas jak np wieszalas firanki Razz
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u nas firanki wieszaja panie sprzatające wiec z takiego myku nic ale i tak juz byłam w szpitalu zemdlałam w szkole strasznie mi sie słabo zrobiło okazalo sie miałam krwiaka ale naszczescie małego kumplowi sie oberwało ale powiedział ze sie nic nie dzieje ale ja mysle ze sie stało no cóż oby wszystko sie dobrze skonczyło!!
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałaś krwiaka mózgu, a dokładnie krwotok śródczaszkowy???
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to możliwe, że miałas krwiak 20.04 a 21.04 piszesz post???!!!

---- edit by Paweł:
Wystarczą 3 znaki interpunkcyjne koło siebie.
Powrót do góry
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobra sorki to nie Zuzka jestem jej bratem ona sobie teraz odpoczywa znaczy sie jesli to mozna nazwac odpoczynkiem!! Mam nadzieje ze to nie wyszło strasznie po chamsku!!! jeszcze raz PRZPRASZAM!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś czuję, że brat Zuzki z dużą wyobraźnią. Szkoda, że robisz sobie żarty z ludzi, którzy piszą, radzą, chcą pomóc. A to, że nie są lekarzami nie świadczy o ich całkowitej bezwiedzy medycznej. Zdajesz sobie sprawę, co to znaczy mieć krwotok śródczaszkowy?
Nigdy nikomu tego nie życzę!
Powrót do góry
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem tak moja siostra jest głupia dostałem sie tu p[rzez przypadek i niezłych jaj narobiłem mam ubaw a i przeprosiny nie były szczere nie mam was za co przepraszac!!! moja siostra jest debilka zawsze sie w cos wpakuje heheheheh spadam nie mam tu co pisac!!!

---- edit by Paweł:
Kolejne posty gdzie będzie więcej niż 3 znaki iterpunkcyjne będą kasowane, mimo uprzedzeń nadal sie nie stosujesz do zalecenia, a ja nie mam zamiaru poprawiać Ciebie co chwile tylko dlatego że nie potrafisz zrozumieć prostych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group