Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mały penis

Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 4:16 pm    Temat postu: Mały penis Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wznowic temat malego penisa, ktory zostal zamkniety i nie mialam okazji i zeby moc sie w nim wypowiedziec ale dziewczyny i chlopaki mam straszna traume :/

mialam miec przygode z pewnym chlopakiem i kiedy zostalismy w samych majtkach i mialam zalozyc mu gumke. wsadzilam reke do jego majtek i sie spodziewalam ze cos w nich bedzie skoro chlop wielki 2m i mocno owlosiony co swiadczy o duzej ilosci testosteronu... i niestety bylam przerazona bo nie moglam nic znalezc! ale znalazlam cos wielkosci mojego majmniejszego palca u reki!!!! nawet nie wicie jak to doluje :/ tu sie cieszysz ze lohoho bedzie za chwile super a w takim momencie nie wiesz co zrobic..

macie jakis pomysl zebym przestala o tym myslec? jestem w szoku, nie mam nic do kolesia ze ma malego ale to byl mega zawod i teraz moja pscyhika jest skrzywdzona Razz az strach sie bac co bedzie z kolejnymi...
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no faktycznie, nie wiedzialabym co pwoiedziec , zrobic itp. ale mam nadzieje ze wybrnelas jakos z tej sytuacji?? wogole jak to sie skonczylo?? oczywiscie jak nie chcesz to pisac nie musisz...
ale ja na twoim miejscu po prostu chyba staralabym sie zapomniec i juz, takie male penisy nie zdazaja sie czesto wiec glowa do gory, mozliwe ze nastepnym razem trwfisz na wielkoluda i co wtedy kurcze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh na szczescie on powiedzial ze sie boi ze moi rodzice wroca do domu... i kazalam mu sie ubierac ze ja tez sie stresuje... a wszystko zapowiadalo sie tak dobrze, tak calowal ze obojetne mi to bylo czy z gumka czy bez bo mialam ochote az sie totalnie oddac Razz ale to byl taki szok ze spac nie moglam, hehe mam nadzieje ze to nie jest taki standart u mezczyzn Razz
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to na szczescie wyszlas z tej sytuacji bardzo dobrze, bo w sumie jakby mialo dojsc do czegos to nie wiem jakbym sie zachowala ja na twoim miejscu...
nie no standard to na pewno nie jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o rany Rolling Eyes Razz rzeczywiscie dziwna sytuacja... nie wiem jakbym sie zachowala. Ale to Twoj chlopak jest tak ? czy zle mysle.. Embarassed

jesli to Twoj chlopka to bedziesz musiala miec duzo cierpliwosci no i postarac sie zapomniec Smile
Powrót do góry
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, to tylko miala byc przygoda ;P

ale i tak mnie strach oblecial... i jak na razie mam blokade na seks na najblizszy czas Razz chyba ze sie znajdzie jakis gigant co mi pokaze, ze nie mam co sie martwic Razz
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha rozumiem Smile no to powodzenia Exclamation Cool
Powrót do góry
on30



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy 15,5cm to mały rozmiar? ;/, bo również mam z tym problem ;/

Ostatnio zmieniony przez on30 dnia Pon Mar 03, 2008 3:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on30 nie no twoj zalicza sie do sredniej krajowej chyba jeszcze Smile o malym mozna mowic wtedy kiedy ma 5cm-10cm w wzwodzie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on30



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
on30 nie no twoj zalicza sie do sredniej krajowej chyba jeszcze Smile o malym mozna mowic wtedy kiedy ma 5cm-10cm w wzwodzie....

10cm to jeszcze rozumiem, ale 5cm to już chyba przesadziłaś Wink, pozrdawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group