Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Małopłytkowość

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga1258



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 2:11 pm    Temat postu: Małopłytkowość Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam .
Moja 5 letnia córka od 2007 roku choruje na przewlekłą samoistną małopłytkowość. Poziom płytek zazwyczaj poniżej 20 G/l.Encorton i immunoglobuliny działają tylko przejściowo .USG wykazało powiększoną śledzionę ok.90mm plus dwie dodatkowe .W śródbrzuszu wzdłuż aorty uwidoczniono również kilka powiększonych, podłużnych węzłów chłonnych . Czy to coś groźnego ? Lekarze w szpitalu za wiele mi na temat tego usg nie powiedzieli . Bardzo się boję bo moja córeczka jest bardzo żywiołowym dzieckiem, trudno aby utrzymywała oszczędny tryb życia i unikała urazów. Ciało ma całe posiniaczone i podbiegnięcia krwawe od otarć . Czy nic więcej już nie można zrobić w kwestii leczenia?Szpik jest w porządku.
Proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group