Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

małe/wciągnięte sutki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnieszka1811



Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 4:12 pm    Temat postu: małe/wciągnięte sutki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem... Fakt faktem mam dopiero 16 lat ale moje piersi są (genetycznie) bardzo małe, ale nie w tym problem... Moje sutki są tak jakby wciągnięte do środka. Prawy czasami "wychodzi" jak np zmarznę ale z lewym nic.... Nie wiem czy to w tym wieku normalne czy coś ze mną nie tak? Proszę o pomoc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widocznie masz za krotkie kanaliki mlekowe i wciagaja sutka. Czytalam, ze mozna po prostu cwiczyc naciagajac go czesto. Sama tak robilam ze swoimi i nawet troche pomoglo Smile lewy juz sie tak nie chowa..
Z tym, ze musisz sie upewnic ze zawsze tak mialas, bo jesli byly normalne i nagle sie wciagnely to znaczy ze cos jest nie tak
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszka1811



Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie. Musze iść w tym tygodniu do lekarza to się zapytam ale tak głupio troche Sad nie wiem od czego mam zacząć....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po prostu powiedz że zastanawiasz się czy z Twoimi piersiami wszystko w porządku, to lekarz pewnie każe pokazać i powie Ci co i jak:)
spokojnie, nie takie rzeczy trzeba mówić u lekarza czasami
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macedonia



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też tak miałam z jednym sutkiem. Wiele razy mi mówiono, że będę miała problemy z karmieniem. I co? Urodziłam dzieciątko, fakt na początku było ciężko (ale większość matek ma z tym problem) ale maluszek dał sobie radę Smile A teraz wszystko jest ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group