Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Małe jądra po chemioterapii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dextrino



Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 8:31 am    Temat postu: Małe jądra po chemioterapii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Jestem po wyleczeniu chłoniaka złośliwego i po zakończonym juz leczeniu (2 miesiace) W trakcie leczenia podawano mi 8 dawek chemii z którą podawano mi sterydy. Po 7 chemii zauważyłem że moje jądra zmniejszyły się o conajmniej połowę. Zgłosiłem to sprawe swojemu lekarzowi chemioterapeucie i on wysłał mnie wtedy do lekarza urologa onkologa na konsultacje. Ten zaś mnie obmacał pooglądał i stwierdził że rzeczywiscie są mniejsze ale anatomicznie normalne i nie ma żadnych guzków czy nie prawidłowości. Dodał także że chemia może tak akurat zadziałała. Zrobiłem sobie najprostsze badanie testosteronu wyszlo ok 800. Owłosienie po zakończonej chemii wróciło tyle że urosły mi piersi a jądra jak się zmniejszyły tak pozostały. Wydaje mi sie ze po dwoch miesiacach od zakonczenia chemioterapii jeszcze troche sie zmniejszyly. Ktoś mi powiedział że to może nie być wina jąder a może to być jakaś wieksza sprawa z przysadką. Czy zgłosić się do endokrynologa czy jakiegos innego lekarza? Czy zrobic przedtem jakies dodatkowe badania i co można dodakowego zrobić? Niepokoję się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group