Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mała macica

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwia86



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 2:01 pm    Temat postu: mała macica Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Bardzo żadko korzystam z tego typu pomocy jak "forum" Mam nadzieję, że ktoś spotkał się z podobnym problemem do mojego. Otóż, prawie każda moja wizyta u ginekologa kończy się załamaniem. Nie wiem czy trafiam na takich "jełopów", którzy tylko potrafią gadać czy może właśnie to na tym polega, żeby nastraszyć młodą kobietę żeby wzięła się za siebie. No ale nic. Przejdę może do rzeczy. Skorzystam z kilku różnych lekarzy aby upewnić się, że to jednak prawda. Lekarze mówią mi że mam bardzo małą macicę i, że będę miała WIELKIE problemy żeby zajść w ciążę o ile wogóle zajdę. Jednakże miałam badania wykonane tylko metodą palpacyjną ponoć chodź mała ale jest wyczuwalna. Mam duże problemy z okresem silne bóle które doprowadzają mnie do granic rozpaczy. Ale problem jest jeszcze jeden. Otóż jestem dziewicą. Jakis czas temu trafiłam na takiego lekarza, który chyba próbował być ze mną bardzo szczery. Delikatnie dał mi do zrozumienia, że jeżeli nie zacznę współżyć to to badania, które mnie czekają (aby sprawdzić dlaczego macica w moim wieku jest tak mała) będą bardzo bolesne i nieprzyjemne. Tak więc namawiał mnie do współżycia. Nie czekam z seksem do ślubu. Mam stałego partnera. Jednak problem jest taki, że nie mam ochoty na seks. Nie chce żeby moje badania były czynnikiem przyspieszającym. Kurcze ... nie znam żadnej osoby o podobnym problemie dlatego szukam wsparcia w internecie. Może któraś z WAS wie jakie badania mnie czekają ... albo coś w tym styl. Przeczytałam sporo literatury medycznej lecz niestety w niej nie znalazłam konkretnych odpowiedzi.
Pozdrawiam i proszę o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group