Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

maka ziemniaczana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 11:51 am    Temat postu: maka ziemniaczana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. moja mama jak bylam mala gdy mialam jakies odpazenia na wargach sromowych albo w ich okolicach to posypywala mi je maka ziemniaczana teraz gdy po ostatnim peetingu z chlopakiem bardzo mnie pieklo tak ze nawet nie umialam sikac przymonialam sobie o tym ze kiedys mi taka mama posypywala i tez sobie teraz tak posypalam czy moglam przez to zle robic czy moze takie podsypywanie nie wiaze z soba zadnych przeciwksazan?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze to nic nie dalo bo dopadlo cie jakies zapalenie... wiec radze wybrac sie do ginekologa i nie leczyc sie samemu Smile on na pewno cos poradzi... a jezeli do wizyty masz jakies kilka dni to proponuje masc clotrimazolum do smarowania i tantum rosa do podmywania... nie zaszkodzi a przyniesie troche ulge... ja czasami tez tak robie Smile a jezeli nie moglas oddawac moczu to byc moze jakas infekcja drog moczowych sie przyplontala i w tym wypadku radzilabym wybrac sie do lekarza pierwszego kontaktu albo isc do apteki i kupic furaginum - to jest lek na rozne infekcje drog moczowych - mozna go od czasu do zcasu uzywac profilaktycznie wiec nie zaszkodzi:) ja tez go uzywam bo bardzo czesto mam zapalenie pecherza ... pozdraiwam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 3:12 pm    Temat postu: podrażnienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, ze stosowanie różnego rodzaju zasypek jest jak najbardziej wskazane przy podrażnieniach nabłonka, w tym miejscu jak i pośladków.
Mączka nie zaszkodziła. Na przyszłość zwróć uwagę partnerowi, żeby obchodził się z tobą ostrożniej.
Jakiś krem, no i czyste ręce. Tak na przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group