Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Magnez a nauka - pomaga?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 11:39 pm    Temat postu: Magnez a nauka - pomaga? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mam takie pytanie. Czy magnez naprawdę pomaga w nauce? Smile


uściśliłam temat. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie tam pomagają małe żółte samoprzylepne karteczki...a co do magnezu mam mieszane uczucia...nie pomogło mi to za bardzo,za to zaczęły mi drgać powieki przy dłuższym siedzeniu nad książkami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bolton



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mysłowice
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drganie powiek wynika raczej z niedoboru magnezu w organiźmie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niby tak. ale mnie drgały przy braniu magnezu. a niedoborów nie mam bo regularnie robię badania i zawsze wychodzą książkowo...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
henri_27



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypłukuje się go pijąc duże ilości kawy. Ja jak potrzebuje dodatkowego kopa do nauki i pracy to pije witaminy z l-karnityną np. Plussz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidia81



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas studiów jadłam co popadło -i nic nie pomagało.Najlepszym lekiem jest systematyczność w nauce-najlepsza metoda:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medicum_mikum77:)



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z biol-chemu.
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie w nauce jest najważniejsza systematyczność, niż siedzenie nad książkami i trucie się kawami lub pluszem.
może jeszcze jest spoko Omega3, ale to już dłużej trzeba niestety brać, aby efekty były Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja pije kawe i lykam magnez, w proporcjach: 1 kawa + 2 magnezy (slowmag)
i jak mi sie juz sennie robi to kawa +2 magnezy i tak do rana Wink
skutek uboczny? czesto trzeba isc siusiu, noi po egzaminie nalezy odespac Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medicum_mikum77:)



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z biol-chemu.
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eyesonfire a co Ty studiujesz, że aż tyle musisz się uczyć ? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

filologie rosyjska i dziennikarstwo Wink

ja sie nie musze tyle uczyc, ale jak zostawiam wszystko na ostatnia chwile, i zaczynam nauke o 18, a egzamin mam o 9 nastepnego dnia, to nie mam wyboru Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group