Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

lyżeczkowanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konwalja



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 5:21 pm    Temat postu: lyżeczkowanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze ktos powiedziec mi co rozumiec pod tym terminem?Bo jak juz pisalam jestem po porodzie i biore tabletki anty...a pierwsza miesiaczka trwa juz u mnie bardzo dlugo i teraz okaze sie co z tym bedzie...Prosilabym o info,
Z gory dziekuje za odpowiedzi
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie wiem, co chcesz wiedzieć. to jest oczyszczanie macicy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
deiry



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rumia/Gdynia
PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mialam lyzeczkowanie zanim mnie zaszyli po porodzie, polegalo to na tym ze czyms co przypomina jakby lyzeczke wkladają do macicy i oczyszczaja przypomina to raczej jakby ktos cie skrobal od srodka hehe albo laskotal pod pepkiem jest to calkowicie bezbolesne;] i nie trwa dlugo to takie oczyszczanie macicy ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
konwalja



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy wymaga ono pobytu w szpitalu/zostania w nim przez jakis czas?i czy mozna od razu po nim normlanie "funkcjonowac"tzn nosic dziecko an rekach czy tez wykonywac jakies prace?bo slyszalam z e po tym nie mozna dzwigac itp, z gory dziekuej za odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
deiry



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rumia/Gdynia
PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz ja mialam to zaraz po urodzeniu, i w niczym mi to nie przeszkadzalo, nosilam moje malenstwo i wszytstko bylo ok, mysle ze to jest rutynowe i nie powinni Ciebie zatrzymac w szpitalu, tak mi sie wydaje Smile wiesz zawsze mozesz zadzwonic do szpitala i sie spytac napewno udziela ci informacje:) ten zabieg nawet nie trwa zbyt dlugo. Choć ja bym sie nastawila ewentualnie, ze moga zatrzymac na obserwacje i wypuscic nastepnego dnia z czystym sumieniem, ze z pacjentka wszystko dobrze;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group