Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

łydki....

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Astrid



Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 11:10 pm    Temat postu: łydki.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim problemem sa bardzoo umiesnione lydki wcale nie wygladaja one ladnie bo sa wrecz nieproporcjonalne do reszty mojego ciala Sad mam pytanie co moge zrobic by byly szczuplejsze? czy w ogole cos mozna z nimi zrobic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia***
Gość









PostWysłany: Pon Maj 01, 2006 8:57 pm    Temat postu: Łydki... !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak masz na imie... ani ile masz lat... ja mam 15 lat, mam na imie Karolina i mam taki sam problem ale także z udami... Sad BARDZO ALE TO BAAARDZOOO ZALEŻY MI NA SZCZUPLEJSZYCH ŁYDKACH... !!!!!! Uprawiam sport- taniec towarzyski... nie wiem czy właśnie to nie jest przyczyną moich zbyt umięśnionych łydek... choć inne dziewczyny które także tańczą nie mają tego problemu !!!! za niedługo jade na zieloną szkołę z moją klasą nad morze... BARDZO SIĘ WSTYDZE POKAZAĆ NOGI... Bardzo, ale to bardzoooooo prosiła bym Cie byś pomogła mi w moim problemie... Wiem, jestem jeszcze smarkulą.., że możesz mi nie uwieżyć w moje słowa... Płacze pisząc tą wiadomość... Nawet gdy patrze na łydki mojej siostry w dodatku starszej to aż coś mnie w gardle ściska... DLACZEGO JA NIE MOGE TAKICH MIEĆ... <placze> Crying or Very sad Mam dość swojego wyglądu... tego że jestem grubsza od swoich koleżanek... Bardzo mi z tym źle... PROSZE CIĘ... POMÓŻ MI <będę Ci bardzo wdzięczna> Prosze o ile to możliwe o jak najszybsze odpisanie na moją wiadomość... moje namiary... NUMER GADU-GADU 8974666, lub niech poprostu odpowiada Pani na moje wiadomości...
Serdecznie POZDRAWIAM :* Karolina Wink.
Powrót do góry
a.n.i.t.a
Gość









PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc dziewczyny! Mam kolezanke ktora ma takie bardzo umiesnione lydki, jednak nie wiem czy jest na to jakas rada bo ona sie juz z takimi urodzila ale wolałabym miec takie umiesnione,niz wogole Sad bo ja za to wogole nie mam lydek i wiele baaardzo wiele bym dala zeby je jakos powiekszyc,probowalam juz wszystkich cwiczen ale nie dawaly zadnych efektow po czym tracilam wiare i zaprzestalam cwiczen,czy jest ktos kto moze mi pomoc ?Sad( ps dziewczyny glowa do gory Smile ,bo sa tacy ludzie jak np ja ktorzy zazdroszcza wam łydek Wink

---- edit by PAweł:
ilość postów skorygowana
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group