Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Luźne stawy... Ale o co tu chodzi?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola.re



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 4:05 pm    Temat postu: Luźne stawy... Ale o co tu chodzi? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rok temu skręciłam poważnie kostkę. Pomimo dużej opuchlizny, ograniczonego ruchu i 2 wizyt w szpitalu lekarze nic mi z nia nie zdrobili. zero usztywnienia itd. Do dnia dzisiejszego mam problemy z kostką, dalej jest lekki obrzęk, boli mnie ta kosta przy kucaniu a niekiedy podczas biegania. Byłam kilka dni temu u ortopedy i powiedział że mam luźne stawy. Jestem osoba bardzo aktywną i bez sportu nie wytrzymam. Czy możecie mi polecić co robić z kostkami i kolanami (bo one tez mnie bola) podczas treningów (stabilizator?) Jak się odpowiednio rozgrzewać żeby uniknąć kontuzji?
Z góry dziękuje za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
licus15



Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej borykam się już z tym problemem kilka lat. Sad Chodziłam do kilku specjalistów. Nosiłam usztywniacze, ósemki i nic nie dawała. Arz w końcu poszłam do chirurga zrobił zdjęcie i się okazało, że pozostała mi tylko operacja. Powiedział, że jeszcze dłużej bym czekała i miała bym zwyrodnienie stawu skokowego. Obecnie mam gips na 6 tygodni i czekam na rezultat. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group