Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Luteina i plamienia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ona8888



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 5:55 pm    Temat postu: Luteina i plamienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukałam tematu na forum na ten temat jednak nie znalazłam.
Dlatego nieśmiało pytam...
Co robić...plamię od soboty23 dc, jest teraz 28 dc. i nadal plamię, a od 16 dc przyjmowalam luteinę do 26. Czy to jest nią spowodowane...jak takie długo plamienie, krwawienie moze trwać? czy moze ono jest tak skąpym okresem. nie mam pojęcia, zaczynam się martwic, a niestety teraz nie mogę isc do mojego ginekologa.
pozdrawiam i proszę o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po luteinie można nie krwawić nawet do kilku miesięcy i na odwrót

Ostatnio zmieniony przez agusia39 dnia Czw Paź 26, 2006 6:39 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ona8888



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to? i nic sie nie da z tym zrobic? A co z okresem? zaczyna mnie to przerażać powoli. Jest to troszke uciążliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapraszam cie na tą stronkę - powinnaś znaleźć wszystko co cię martwi Smile

puellanova.pl/forum.php?show=733&od=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj! Ja brałam luteinę kilka razy.. raz by wywołac okres.. wtedy brałam ją dwa tygodnie i po odstawieniu po 7 dniach miałam okres.. a raz brałam bo nie mogłam przestac plamic.. (trwało to z przerwami 6 miesiecy).. zmieniłam ginekologa i on stwierdził ze mogłam plamic po luteinie własnie.. przestałam ja brac..dwa tygodnie plamiłam ..dostałam okres i skonczyło sie moje utrapienie.. wiec raczej mozna plamic podczas brania luteiny.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ona8888



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny dziękuję wam za pomoc...stronkę właśnie czytam, a do dlugich cykli się przyzyczaje. Bo widzę ze luteina przynosi wiecej szkody niz pozytku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group