Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

łuszczyca?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewka22



Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 5:49 pm    Temat postu: łuszczyca? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie czy mogłam się zarazić łuszczycą ?od zeszłego roku a dokładnie kwietnia na moich łokciach pojawiło się właśnie coś takiegi.Od marca do kwietna przebywałam z córką w szpitalu bardzo wtedy chciałam być przy niej ale niestety trzeba było spać na szpitalnych materacach .Właśnie wtedy zaczeły mnie bardzo boleć łokcie a tuż po wyjściu ze szpitala na łokciach pojawiły sie czerwone plamki i złuszczająca się skóra w chwili obecnej mam już dwie takie plamki na pośladkach i jedna na udzie.próbowałam już wielu maści i kremów ale nic nie pomaga a z tego co wiem u mnie w rodzinie nie było takiej choroby.jeśli to jest łuszczyca to czy można ją wyleczyc lub złagodzić w duzym stopniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macedonia



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podstawowa sprawa: Łuszczycą nie się zarazić!!
Jeśli chodzi o objawy to można je złagodzić ale czasami niestety potrzeba dużo czasu zanim się trafi na odpowiedni sposób. Ja mój znalazłam po ok 10 latach choroby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group