Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Łupież

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Was
Gość









PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 12:32 pm    Temat postu: Łupież Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam lupiez. Z tego co sie orientuje to sa go dwa rodzaje. Tylko nie jestem pewien ktory mam. Slyszalem ze lupiez suchy to male platki ktore latwo odrywaja sie od glowy, i takie sa w moim przypadku. Ale z drugiej strony bardzo swedzi mnie glowa. Oznaka lupiezu glowy tlustej!!! Hmmm...czy lupiez suchy tez moze wywolywac swedzenie skory???
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W rodzajach łupierzy sie nie oriętuje, ale wiem z autopsji jak i z relacji innych osób że skuteczny jest nizoral. Kup go w aptece i stosuj jak na ulotce jest napisane, a w większości przypadków znika Smile w razie nie skuteczności spytaj o inny szampon przeciw łupierzowy, jeżeli jednak to nie zadziała to trzeba będize sie skonsultować z dermatologiem.

Ale mam nadzieje że po nizoralu będziesz miał kłopot "z głowy" Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iron



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 7:05 pm    Temat postu: Łupież! POMOCY! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem młodym chłopakiem i mam problem z powstawaniem łupieżu. Używałem już wielu szamponów m.in. Head&Shoulders, Nizoral itp., ale jak dotąd nic mi nie pomogło, wręcz przeciwnie zwiększyło jego powstawanie. Słyszałem, że Elseve wypuścił jakiś nowy szampon dla mężczyzn(Elseve Intensiv Przeciwłupieżowy takie niebieskie opakowanie), który zawiera specjalny składnik, jeżeli dobrze pamiętam to Selen S,dzięki któremu łupież ginie już po pierwszym myciu, ale nie miałem okazji go wypróbować, może któraś z Was poradzi mi co zrobić? Proszę o pomoc.

----edit by mama Julki----
Temat został przeniesiony do tematu "Lupiez"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm no nie wiem czy on az tak pomaga jak mowia- mam kolezanke ktora podobnie jak Ty stosowała wszystko włacznie z Elseve i nic...łupiez jak był ,tak i jest.. Shocked była tez u dermatologa i smarowała specjalna mascia,pomogło- tyle ze po jakims czasie zauwazyła ogromne płatki,których wczesniej nie miała.. Confused nie wiem czy to jest prawidłowa reakcja,ale wszystkie szampony to pic na wode..wg mnie Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym radziła iść do dermatologa. Jeżeli łupież jest uporczywy, to według mnie tylko on tu może pomóc.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z karioką, jeżeli jest to uporczywy łupież, z którym nawet nizoral sobie nie radzi (szczerze mówiąc jestes pierwszą osobą, która mówi, że nie jest skuteczny. ja raz umyje głowe i mam łupież z głowy na conajmniej pół roku), to tylko dermatolog może coś zdziałać Smile

ps. a od elseve kiedyś dostałam niezłego łupieżu, ale nie od przeciwłupieżowego. nazwę slyszałam, ale opinii żadnych.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eleni



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 3:33 pm    Temat postu: najlepszy na łupież Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiecie, ja nie moglam sobie poradzic z tym koszmarem.... nawet rady i specyfiki przepisywane przez dermatologa nic nie pomagały. Przyznam, że juz się pogodziłam, że cale zycie będę cierpieć z tego powodu. Nie szukałam specjalnie żadnych nowych kosmetykow czy leków. W kwietniu, kupiłam w zwykłej drogerii własnie ten szampon, o który Iron pyta (Elseve Intensive Przeciwłupiezowy na uporczywy łupież -w granatowym opakowaniu). I , nie chce zapeszać, ale praktycznie nie mam łupiezu, a stosuje go niecały miesiąc!!!! Po prostu kompletnie zaskoczona jestem. W kazdym razie Iron - ja polecam. Powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdza sie zasada ze na kazdego inaczej dziala dany specyfik lek , dla jednego jest dobry dla drugiego fatalny.
Ja nie mialam nigdy problemow z lupiezem natomiast moj tata dlugo sie z nim meczyl.Jemu nie pomagaly zadne szampony ani inne tego typu specyfiki,dopiero jakas masc robiona na recepte od dermatologa przyniosla skutki niestey nie na dlugo.Dermatol poradzil mu rowniez aby nie myl wlosow szamponem tylko mydlem ktore nazywa sie "szary jelen"nie wiem czy takie mydlo jest jeszcze na rynku bo to bylo dobre 5 lat temu.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja niestety od czasu do czasu mam tez problem z tym okropnym lupiezem Confused ale jak tylko cos "wyskoczy" to uzyje nizoral i pomaga Smile tylko nie moge wlasnie uzywac jakis tam niesprawdzonych szamponow bo po nich odrazu dostaje lupiezu, uzywam szampon sunsikl do kreconych - nie jest przeciwlupiezowy ale nie mam po nim zadnych niespodzianek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maksi



Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojemu narzeczonemu ELSEVE pomógł... tak więc polecam. Naprawdę dobry szampon:) I mimo jego wysokiej skuteczności jest dla włosów delikatny stosunkowo... tak więc można go używać przez długi czas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group