Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

łupież

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mono



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 5:57 pm    Temat postu: łupież Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od ponad roku mam łupież. Raz jest on większy raz mniejszy, Strasznie mnie denerwuje ta przypadłośc. Mam 21 lat chciałbym sie poprzytulać z dziewczyną ale nie moge za bardzo bo sypie mi sie biały śnieżek z głowy. Byłem u dermatologa w zeszłe wakacje, dał mi jakis płyn zrobiony w aptece(chyba siarka z alkoholem) łupież znikł ale zaraz po zakończeniu kuracji powrócił. Używałem juz wielu szamponów, Head & shoulders, Salsun Blue, Nizoral, Palmolivei wszystkie o których słyszałem. NIe moge sobei z tym poradzić. Prosze o pomoc. Błagam wręcz. Prosiłbym o posty tutaj. Lub o kontakt poprzez gg. Mój numer: 6634499. Prosze, lekarze....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to forum jest przeznaczone dla osób prywatnych i niestety nie ma na nim lekarzy, raczej nieodwiedzają tego forum specjaliści. Wszystko co jest w odpowiedziach to są to informacje z doświadczenia lub ze znajomości problemu, jednak nie są one "profesjonalne"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i tak się przyda. Prosze o pomoc. A pozatym zawsze jakis lekarz może przeglądac takie forum prawda?
Powrót do góry
tori
Gość









PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też mam ten problem......skupiłam się na jednym szmponie i choc jest drogi od dłuzszego czasu skutkuje.spróbuj znaleźć szampon który ci pomoze i uzywaj tylko tego

lekarz mówił mi kiedyś ze po osiągnięciu efektu trzeba powoli wycofywać leczniczy preparat tzn. na 5 myć stosować 1 "normalnym" szamponem i tak pomalutku zwiększać jak wszystko jest ok i nie zmieniać często szamponu
Powrót do góry
migdalka
Gość









PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja kupuje za 5 zł ZIAJA przeciwłupieżowy i tez pomaga a wcześniej wszystkie w aptece przetestowałam i skutku nie było.Czasem najzwyklejsze i pomaga
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group